Results 1 to 7 of 7

Thread: Destek Ekibimize Buradan Ulaşabilirsiniz

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Destek Ekibimize Buradan Ulaşabilirsiniz

Selam Menajerler;

Oyundaki hatalar ve teknik arızaları https://nordeus.helpshift.com/a/top-...=web&contact=1 verilen linkteki Destek Ekibimize yazabilir çözümü için hesabınız incelendikten sonra hafta içi mesai saatleri arasında sizlere Destek Ekibimiz geri dönüş sağlayacaktır.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Newbie
    Kit kat a yüklenmiyor mu bu oyun?

Flyfix 6 C-713 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quote Originally Posted by aydemir View Post
    Attachment 67249

15 gündür durum bu! Bir sürü yere yazdım kimse ciddiye almadı. Bakalım destek ekibi! ne yapacak??!!
    Anlıyorum sizi bende yarın bu sorunları tek tek ileteceğim.Siz sadece hata/sorun olduğunda sakin olun çünkü ilettiğim bu yerleri onlarda inceliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dün aldığım tokenlar hala gelmedi. Bunun için destek ekibinize mesaj gönderdim. Sizden bana sorunum için gelen iki mail var, ektedir. Türkçe olanda Playerize denen sitenin sizinle alakası olmadığını yazıyorsunuz ve oraya yazmamı istiyorsunuz! Bu nasıl bir şey? Bana ne sizin başka şirketlerle ilişkinizden? Ben token için bildiğim tek adres olan TopEleven sitesinden giriyorum ve alıyorum. Paramı anında kartımdan çekmesini biliyorsunuz da konu gelmeyen tokenlar olunca neden "bizimle ilgisi yok" oluyor! Adam gibi cevap verin ve aldığınız paranın karşılığı olan tokenlarımı gönderin! Bunun için kiminle yazışacaksınız, kime soracaksınız beni hiç ilgilendirmiyor. Ben sizi tanırım. Paramın karşılığı olan 625 tokenı hemen bugün istiyorum! Hemen!Attachment 69528Attachment 69529
    Siz sponsorlardan mı token aldınız? Nereden tam olarak aldığınızı anlatabilir misin?

Aldığım tokenlar için gelen onay maili ektedir:
    Attachment 69530
    Tam olarak işlemi nerden yaptığını açıklamanı istiyorum.Token al kısmından mı yoksa Sponsorlardan mı?

"Buy Tokens" sekmesinden, kredi kartı ile al seçeneğinden.
    %100 bu tokeniTop Eleven'ın vermesi ve bakması lazım eğer buy tokensten alındıysa... Sana özelden mesaj gönderiyorum bugün buna bakalım.

Neden Facebook'tan konuşalım anlamadım. TopEleven sitesinden konuşmak daha iyi tüm yazışmalar görünür olur ve kayda alınır bu sayede. Lütfen burada yazışmaya devam edelim.
    Destek ekibine ilet bunu o zaman benim görevim hata linkini vermek. Sorunu çözecek önümde bir sistemim yok burada sadece moderatörüm !

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Konu kapatılmıştır.