Results 1 to 4 of 4

Thread: Kazanılan Tokenlerin Yüklenmemesi

Newbie

Kazanılan Tokenlerin Yüklenmemesi

Merhaba arkadaşlar,
    Fyber'in sunduğu tokenlerden kazanmak için Mobil Strike oyununu indirdim. 15 level'e kadar getirdim oyunu. Destek bölümünden 1-2 gün arasında tokenlerin yükleneceği yazıyordu. 2 günün sonunda destek bölümünden tekrar iletişime geçip neden tokenlerin yüklenmediğini sordum. Anlamadığım bir nedenden dolayı Fyber'in sekmesinde indirdiğim uygulamaların hiçbiri görünmedi. Doğal olarakta mesajlarıma bir dönüşte yapmadılar. Açıkçası bu duruma biraz kıllandım. 10-15 token olsa yine önemsemezdim 185 yada 230 tokenden vereceklerdi. Bu durumda ne yapabilirim.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bu sorunu destek ekibimizle paylaşabilirsiniz.
    https://nordeus.helpshift.com/a/top-...manager/?p=web

Rookie
    Quote Originally Posted by yugoslav View Post
    Merhaba arkadaşlar,
    Fyber'in sunduğu tokenlerden kazanmak için Mobil Strike oyununu indirdim. 15 level'e kadar getirdim oyunu. Destek bölümünden 1-2 gün arasında tokenlerin yükleneceği yazıyordu. 2 günün sonunda destek bölümünden tekrar iletişime geçip neden tokenlerin yüklenmediğini sordum. Anlamadığım bir nedenden dolayı Fyber'in sekmesinde indirdiğim uygulamaların hiçbiri görünmedi. Doğal olarakta mesajlarıma bir dönüşte yapmadılar. Açıkçası bu duruma biraz kıllandım. 10-15 token olsa yine önemsemezdim 185 yada 230 tokenden vereceklerdi. Bu durumda ne yapabilirim.
    Ayni seyler bizimde basimiza geldi ucretsiz token veren yerlerden herhangi birini sikayet ettiginde seni engelliyorlar fyber seni engellemis dolayisiyla buna oyunun destek ekibinin yapacagi birsey yok fyberle iletisime gecmelisin tabi iyi bir ingilizcen varsa fyber beni iki yil once engelledi ve halada oyle

Newbie
    Oyuna başladığımdan beri en az 4-5 tane Survey Sampling anketi doldurmuşumdur. Daha bir token bile nasip olmadı. Bence adamlar bu konuda hakkımızı arayamadığımızın farkında. Ama gene de dolduruyoruz. Umut dünyası işte