Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Godsend

Thread: Takimima müdahale ediliyor???

Newbie

Takimima müdahale ediliyor???

SON 5 lig maçında güçlü-güçsüz tüm takımlara karşı galibiyet alamadım.Üstelik rakip menajerler maçlarını bile takip etmediler.Benim takımıma müdahale olduğunu düşünüyorum.Çünkü önceki haftalarda gelene 4 gidene 5 atıyordum üstelik şampiyonluğa oynayan takımlardı şimdi son sıradaki takıma yeniliyorum nedenini öğrenmek istiyorum??? destek kısmından mail atamıyoruz bende forum da başlık açtım.

Rookie
    Daha önce " beklenmeyen sonuçlar" başlığına yazdığım aynı yazıyı buraya da kopyalayayım ;

Emirlerde veya taktisel olarak hiç bir değişiklik yapmadığım halde her maçı farklı kazanan takımım 4 maçtır üst üste çok saçma şekillerde maçları kaybediyor. Genelde bu kadar çok maç üst üste kaybettiğim pek olmamıştı.

2 maç da daha ilk dakika da kilit defans oyuncum kırmızı kartı görüp 10 kişi kalıyoruz üstüne de birde penaltı veriliyor. Yani 2 maçı daha başlamadan kaybetmiş oldum. Durumdan şüphelendiğim için bugün bende arkadaş listemden bana göre güçsüz ve morali yarım, kondisyonu bayağı kötü bir takımla dostluk maçı yaptım ve maçı gene kaybettim.

Anladığım kadarıyla bu oyun belli bir süre takımınıza tabi ki sizden habersiz bonus gibi avantaj sağlayan bir şey veriyor sürekli maç kazanıp başarılı oluyorsunuz. Sonra bunun tam tersini yapıyor bütün maçları kaybetmenizi sağlayan bir sistem yapıyorlar amaç burda önce başarılı olan sizi sonradan maç kaybettirip hırs yaptırıp token satın aldırmak.

Aynı durum hep yeni sezona başlarken de bariz bir şekilde yapılıyor. Bir sezon önce 3 'lü kupayı almış bile olsa takımınız yeni sezonda token harcayıp yeni transfer yapmadığınız taktirde kesinlikle başarılı olamıyor.
    sonada likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by sonada View Post
    SON 5 lig maçında güçlü-güçsüz tüm takımlara karşı galibiyet alamadım.Üstelik rakip menajerler maçlarını bile takip etmediler.Benim takımıma müdahale olduğunu düşünüyorum.Çünkü önceki haftalarda gelene 4 gidene 5 atıyordum üstelik şampiyonluğa oynayan takımlardı şimdi son sıradaki takıma yeniliyorum nedenini öğrenmek istiyorum??? destek kısmından mail atamıyoruz bende forum da başlık açtım.
    Destek ekibimize mobilden oyuna giriş yapabiliyorsanız sol menüden en alt kısımda "?" simgesine giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Desteğe yazsanız da hiçbir şey değişmez. Tek yapacakları "yapıcı" mesajlar göndermek olacaktır. "Menajer, sıkıntını anlıyorum, benim de başıma geliyor, geliştiricilere ileteceğiz." gibi. Onların da yapacak bir şeyleri yok sonuçta. Yeni bir şey değil zaten, bütün dillerdeki forumlarda uzun uzun tartışılan konular var, buradaki "Beklenmeyen Sonuçlar" gibi. Tamamen oyun motorundan kaynaklanıyor ve çoğu zaman oyun motoru rastgele karar veriyor, şans biraz. Ancak, son 6 aydır falan iyice rastgele oldu. Örneğin %140'lık bir takımla %96'lık bir takıma çok kolay yenilebiliyorsunuz. Eğer oyunu başarı kazanmak için oynuyorsanız ve maddi yatırım da yapıyorsanız PES CM'i ya da TOP FM'i tavsiye ederim. Bununla ne para ne de zaman kaybedin.

Not: Bir de şöyle bir iddia var ve sanırım doğru, bir süre kazanınca oyun otomatikman bu troll sonuçlarla sizi cezalandırıyor.

Rookie
    e ozaman motorun canı cehenneme