Results 1 to 6 of 6

Thread: Federasyon maçlarında teknik arıza veya hile

Newbie

Federasyon maçlarında teknik arıza veya hile

Merhaba sayın arkadaşlar ve sayın moderatörler
    Bugün sabah Türkiye saatiyle oynadığımız federasyon maçlarında bir teknik arıza oldu... Umarım gerçekten öyledir ve bir hile değildir.
    Adım Ahmet Yıldırım ve yönettiğim takım Karadeniz AC.
    Turnuva esnasında...maçı 2-1 galip aldım.
    0-1 yenik duruma düştükten sonra rakip kırmızı kart gördü ve 52 ve 87 dakika da iki gol attım ve maç 2-1 bitmiş ve sonuçlanmıştır.
    Diğer arkadaşlarımın maçın bitişini bekler iken bir bildirme geldi maçımın 2-2 bittiğine dahil... Şaşırdım.
    Maçta önemli anlara baktım adam sözde 66 dakika gol atmıştış ve ben 1-2 yenik durumdan 2-2 maçı kurtarmış gibi gösteriyor.
    Ben nasıl maçı 2-1 almış iken ve maç bitmiş iken maç 2-2 gösterilir? Ve dahası maçı takımım son anda beraberlik ile kurtarılmış gözüküyor...yani takımım 1-2 yenik duruma düşmüşmüş... Bu çok komik bir durum.
    Asla öyle birşey olmadı...ve asla 66 dakika gol bulmadı... Bu ya bir hiledir ya teknik arıza.
    Bu oyunda vaktimizi ve kimimiz token alıp paramızı harcıyoruz.
    Konuya el atmanız rica olunur ve federasyon puanlarımızı iade edip düzeltmenizi. Şuan aslen durum 9-9 olmalı.
    Teşekkür ederim

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk

Rookie
    Merhaba cissilfou,

Bu konuyla ilgili olarak destek birimimize basvurabilirsiniz. Genel olarak biz bu tip durumlari hayalet gol olarak nitelendiriyoruz. Destek ekibimize ulasmak icin mobil uygulamamizdan menuyu acarak en altta bulunan soru isaretine tiklayarak bildiriminizi yapabilirsiniz.

Basarilar

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by cissilfou View Post
    Merhaba sayın arkadaşlar ve sayın moderatörler
    Bugün sabah Türkiye saatiyle oynadığımız federasyon maçlarında bir teknik arıza oldu... Umarım gerçekten öyledir ve bir hile değildir.
    Adım Ahmet Yıldırım ve yönettiğim takım Karadeniz AC.
    Turnuva esnasında...maçı 2-1 galip aldım.
    0-1 yenik duruma düştükten sonra rakip kırmızı kart gördü ve 52 ve 87 dakika da iki gol attım ve maç 2-1 bitmiş ve sonuçlanmıştır.
    Diğer arkadaşlarımın maçın bitişini bekler iken bir bildirme geldi maçımın 2-2 bittiğine dahil... Şaşırdım.
    Maçta önemli anlara baktım adam sözde 66 dakika gol atmıştış ve ben 1-2 yenik durumdan 2-2 maçı kurtarmış gibi gösteriyor.
    Ben nasıl maçı 2-1 almış iken ve maç bitmiş iken maç 2-2 gösterilir? Ve dahası maçı takımım son anda beraberlik ile kurtarılmış gözüküyor...yani takımım 1-2 yenik duruma düşmüşmüş... Bu çok komik bir durum.
    Asla öyle birşey olmadı...ve asla 66 dakika gol bulmadı... Bu ya bir hiledir ya teknik arıza.
    Bu oyunda vaktimizi ve kimimiz token alıp paramızı harcıyoruz.
    Konuya el atmanız rica olunur ve federasyon puanlarımızı iade edip düzeltmenizi. Şuan aslen durum 9-9 olmalı.
    Teşekkür ederim

Selamlar;

Destek Ekibimize yazdıktan sonra sorununuzun çözülüp çözülmediği hakkında bizlere bilgi verirsen sevinirim.
    Genelde bug vb hatalarda malesef puan sistemlerine karışılmıyor.Bunu telafi edecek bir yöntem elbette sizlere sunulacaktır.

İlgi ve anlayışınız için Şimdiden teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Destek Ekibimize yazdıktan sonra sorununuzun çözülüp çözülmediği hakkında bizlere bilgi verirsen sevinirim.
    Genelde bug vb hatalarda malesef puan sistemlerine karışılmıyor.Bunu telafi edecek bir yöntem elbette sizlere sunulacaktır.

İlgi ve anlayışınız için Şimdiden teşekkür ederiz.
    Sorun bu şekilde çözüldü. Destek ekibin bana yazdığı mesajı paylaşıyorum sizlerle.
    Asıl önemli olan, kaybedilen 2 puana rağmen Federasyon turnuvasını kazanmamız oldu.

Saygılarımla..

Tekrar merhaba Ahmet,

Sunucuda oluşan hatadan ötürü bu tarz bir durum ortaya çıkmıştır. Federasyonda yaşanılan bu sorun için Top Eleven olarak üzgünüz. Teknik ekibimiz bu sorunun tekrar yaşanmaması için var gücüyle çalışmaktadır. Bu konuda anlayışını rica ediyorum. Federasyon olarak haftayı birinci sırada tamamladığınızı görmekteyim.

Oluşan bu durum için hesabına 10 token ve 5 er tane paketlerden ekledim.

Farklı bir konuda yardıma ihtiyacın olursa, biz yine burada olacağız.

Keyifli oyunlar.

Apsuva
    Nordeus Türkçe Destek Ekibi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by cissilfou View Post
    Sorun bu şekilde çözüldü. Destek ekibin bana yazdığı mesajı paylaşıyorum sizlerle.
    Asıl önemli olan, kaybedilen 2 puana rağmen Federasyon turnuvasını kazanmamız oldu.

Saygılarımla..

Tekrar merhaba Ahmet,

Sunucuda oluşan hatadan ötürü bu tarz bir durum ortaya çıkmıştır. Federasyonda yaşanılan bu sorun için Top Eleven olarak üzgünüz. Teknik ekibimiz bu sorunun tekrar yaşanmaması için var gücüyle çalışmaktadır. Bu konuda anlayışını rica ediyorum. Federasyon olarak haftayı birinci sırada tamamladığınızı görmekteyim.

Oluşan bu durum için hesabına 10 token ve 5 er tane paketlerden ekledim.

Farklı bir konuda yardıma ihtiyacın olursa, biz yine burada olacağız.

Keyifli oyunlar.

Apsuva
    Nordeus Türkçe Destek Ekibi

Tahmin ettiğim gibi sonuçlanmış Umuyoruz bir daha böyle sorunlarla karşılaşmazsınız.

Aklına takılan farklı bir konu olursa her zaman bizimle iletişim kurabilirsin.

Keyifli oyunlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rookie
    benzeri bana oldu 2 ay önceydi sanırım, yeniyorken 1:0 yenik gösterildim. Destek ekibi o zaman bana da 5token 5 dinlenme vb verdi ama 1.likten etmişlerdi o 3 puan 50 a mal oldu. Kaç yıllık oyun artık bu hatalar yaşamamalı. Ör:Knight Online