Results 1 to 5 of 5

Thread: hile yapan kişilere karışılmaması

Newbie agathon's Avatar

Exclamation hile yapan kişilere karışılmaması

oyunda illegal yollar ile token kazanıp, transfer ekranındaki en iyi oyuncuları alıp ayrıca tüm bedava oyuncuları alıp ve onları geri satıp parayı tavan yapan, aynı leveldaki oyunculara göre tüm oyuncular dünya çapında olan ve hile yapan diğer akadaşlarına kendi oyuncularını transfer etmek için listeye koyup oyuncu ismini "basmayın .... s*k*r " şeklinde yapan kişileri yaklaşık 20-30 kere şikayet etmeme rağmen oplar bu olaya el atmıyor. sorun ile ilgilenmiyor. biz oyuna para vererek salak mı oluyoruz. hem de transfer de yaptırmıyorlar. bu konuya el atılmasını istiyorum. acil olarak. o kişiler hakkında her türlü bilgiyi vermeme rağmen adamlar rahat şekilde kollanıor hissediyormuş gibi hisediyorum artık

Rookie DemitriMaximoff's Avatar
    abicim oyun token harcatma üzerine kurulmuş,transfere paso adam koyup milleti kapıştırıp bi transeferde 10 turda toplam 40-50 jetonunu oyuncuların boşa harcamasını sağlayan tiplere ceza değil ödül verirler...insanlar kendilerini besleyen eli ısırmaz,devam koçum der...ha şikayetinde haksız mısın?sonuna kadar haklısın ama ne yapıcan işte

Newbie
    Sakatlanma olayları canımı sıkıyor 4 tane orta saham 2 gün içinde sakatlandı maç oynamaya korkar oldum sakatlık geçiyor ilk maçta yada ikinci maçta hayda yeniden 9 gün 4 gün aşağısı yok op bunu düzeltelim bi zahmet

Newbie
    Top Eleven Kendisi Hirsiz BUNu halen nasil anlamiyorsunuz...anlamiyorum sizi

Rookie H1PP00's Avatar
    Merhaba ; Gençler bakın ilk olarak şunu belirteyim oyunumuzda hiçbir türlü hile yoktur şu ana kadar kayda geçmiş ( o videolar yalan). Hani yeni yapılmıştır filan görürsenizde Nordeua destek ekibine bildirin .Token konusunda yapılacak birşey yok alma imkanınız yoksa biriktiriceksiniz
    H1PP00

SL Hautki Showcase...