Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
Like Tree1Likes

Thread: Şikayetciyim !!!!!

Newbie

Şikayetciyim !!!!!

Oyun esnasında kupa maçında oyun bakıma alındı elenmek hatta yenilmek zorunda kaldım bu durumu telafi edin. !!!!
    çelebii likes this.

Newbie
    artık ya token verirsiniz yada bişey yaparsınız

Newbie
    Neden ben 37.2 gucle hep benden 10 qat zaiflar beni yeniyor? Taktik biliyorum her seyi okumusum yene kayb ediyorum? Biri bana bunu anlatsin! Ne oldu 5 catdim takimim guclu zaiflari yenemiyorum!!!!!!!!!!!! sahin1981@rambler.ru bekliyorum

Newbie
    biri bunlara cevab veriyormu???

Newbie
    Cevap veren yada dikkate alan yok arkadaslar bosa vakit kaybetmeyin forumun moderatoru kayip. Adminlere bildirdim gerekli islemi yapacagiz dediler fakat onlarada inancim yok bu arada yenilme meselesi olur bazen ama nasil yenildiginde onemli. Taktik anlayisinda mi eksiklik var? Hangi taktikle hangi takima yeniliyorsun?

Newbie
    Arkadaslar..Halen anlamdiginiz bir nokta var bu oyun tamamen para kazanma modunda kurulmus...2 saatte yakin msj lara bakiyorum.herkezin derdi nerdeyse ayni..ben guclu takimim neden seviyesi dusuk bir takima yeniliyorum...eminim ki bunu Top Eleveni yapanlar kendileride bilmiyordur..Adamlar oyle bir system kurmuslar tamamen Soygun uzerine!yapilmistir..Deminden beri 10 A yakin dosluk maci yaptim inan bana hermacda 1 adamim sakatlandi..kondusyon 0..morel 0 ama inan genede mac kazana biliyorum..dusunun artik Top elevenen ne kadar hille uzerine kuruldugunu..Onceleri tokken satin aliyordum..suana kadar 200 euro yu geckin para yatirdim..ama inan zere kadar bir faydasi olmadi 3 sezondur sampionlugu kaciriyorum..olmadik yerlerde basit takimlara yeniliyorum..
    Laffin ozu su...Eyer akiliniz varsa bir Cent bile vermeyin Bunlara...benden uyarmasi...simdi bunu yazdim diye belki beni Top eleveni kotuluyorum diye suclayacaklar belki ama alaksi yok...eyer Top eleven sizlerin yazdikalrin Cevabini vere biliyorsa Helal olsun Derim Ama inan Kendileride BIlmiyor..Oylesini Bir System yapmislar bizim gibi salaklarda 3-1 aliyoruz!!! Kusura bakmayin arkadaslar..cunki gercek buuu

Newbie
    Attachment 7765 umarim bunun bir aciklamsi vardir??

Newbie
    Attachment 7766 Iste Arkadaslar TOP ELEVEN NE KADAR KALLES bir SYSTEME SAYIP OLDUGU SIZE ISPAT EDIORUM...
    HER BIR MACIMDA ADAMLARIM SAKATLANIYOR...ILK 11 KURACAK ADAMIM KALMADI YANI HERMAC HUKMEN YENIK SAYILIYORUM ELLIMDE SADECE 10 FUTBOLCU KALDI...TOP ELEVEN HIRSIZIN ONDE GIDENI...ADMIM BUNUN BIR ACIKLAMSI VARDIR UMARIM...VEYA TOP 11 BIR ACIKLAMSI VARDIR...200 EURDA FAZLA PARA VERDIK SIZE ZEYIR ZIKKIM OLSUN INSALLAH...HIRSIZLARRRR

Newbie

Angry Bir aciklama ???

Attachment 7766 Iste Arkadaslar TOP ELEVEN NE KADAR KALLES bir SYSTEME SAYIP OLDUGU SIZE ISPAT EDIORUM...
    HER BIR MACIMDA ADAMLARIM SAKATLANIYOR...ILK 11 KURACAK ADAMIM KALMADI YANI HERMAC HUKMEN YENIK SAYILIYORUM ELLIMDE SADECE 10 FUTBOLCU KALDI...TOP ELEVEN HIRSIZIN ONDE GIDENI...ADMIM BUNUN BIR ACIKLAMSI VARDIR UMARIM...VEYA TOP 11 BIR ACIKLAMSI VARDIR...200 EURDA FAZLA PARA VERDIK SIZE Do not be rude
    Last edited by H1PP00; 06-08-2013 at 02:44 AM.

Rookie H1PP00's Avatar
    Kaya mesajını dilinden dolayı bildirdim ancak açıklama yapılam Birincisi şu sakatlanmalar normal . Yapılcak birşey yok .İkincisi Her takım her takımı yenebilir Akhisar feneri yenmiyormu ? veya fener Chelsea yı yenmiyormu ? Ve son olarak sistemle ilgili şikayetin ;Bizim Yapıcak birşeyimiz yok beğenmiyorsan alma .
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Page 1 of 3 123 LastLast