Results 1 to 9 of 9

Thread: Oyunda Destek Sıfır . Geri dönüş Sıfır

Newbie

Oyunda Destek Sıfır . Geri dönüş Sıfır

Oyundaki birçok sponsör tekliflerinin şartlarını yerine getirmeme rahmen ve sponsörlerin destek sayfasından belirtmeme rağmen oyunda hiçbir destek geri dönüşü alamıyorum . İnsanları oyunları kurdurup oynattırıp token ödemesi yapmıyorlar . İnsanları kandırara haksız kazanç sağlıyorlar vede oyun yöneticilerine bu durumu reportlayamıyorum çünkü sponsörlerin destek sayfasına bakıp ilgilenen hiçkimse yok . Bu forumda da hiçkimse kalmamış . Oyunun oynanabilirliği rezalet hale gelmiş destek ekibinin katkısı sıfır oyunda . İnsanlar ödemede bir sorun yaşasa parasıyla rezil olucak. Bunları erken görmüş olmak sevindiri bir yandan . Oyun içler acısı halde . Destek sıfır . Sorunları çözme Sıfır .

Newbie
    Aynen katılıyorum hataları çözme sıfır destek sıfır ben 2 aydır oyuna giremiyorum destek ekibine ulaşamıyorum modoretörler ne kadar kupa aldıklarını ne kadar şampiyon olduklarını resimlerle paylaşıyorlar oyuncuların sorunlarıyla hiç uğraşmıyorlar benim takımın adı Eymir FC kullanıcı adım İdris Yavuz eğer sorunu çözebilirlerse teşekkür ederim... saygılarımla...

Newbie
    Oyunda Destek Sıfır . Geri dönüş Sıfır-top-eleven.jpg yükleniyor yazıyor fakat oyun açılmıyor...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bu aralar bazı güncelleme ve değişiklikler için çalışıyoruz bu yüzden sizden ricam biraz daha sakin olmamız Destek Ekibinden başka sorunu inceleyip çözecek başka kimse olmadığı için bu şekilde sadece sizlere yol gösterebiliyorum.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Newbie
    Bu aralar bazı güncelleme ve değişiklikler için çalışıyoruz bu yüzden sizden ricam biraz daha sakin olmamız Destek Ekibinden başka sorunu inceleyip çözecek başka kimse olmadığı için bu şekilde sadece sizlere yol gösterebiliyorum.

Tamam güzel hoş da ben 2 aydır oyuna giremiyorum benim takım ne durumda bana yardımcı olur musun? benim takımımın adı Eymir FC Kullanıcı adım- İdris Yavuz Saygılarımla...

Quote Originally Posted by idrisyavuz View Post

Tamam güzel hoş da ben 2 aydır oyuna giremiyorum benim takım ne durumda bana yardımcı olur musun? benim takımımın adı Eymir FC Kullanıcı adım- İdris Yavuz Saygılarımla...
    Ben sistemsel olarak sizin oyuna müdahale edemiyorum bunu oyun olarak destek ekibinden başka inceleme altına alacak kimse mevcut değil. Bir daha Destek Ekibimize ulaşmayı deneyin ve attığınız o mesajın ekran kaydını burada bizle paylaşın aylık raporumda ileteyim.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 08-19-2018 at 11:57 AM.

Newbie
    Ben sistemsel olarak sizin oyuna müdahale edemiyorum bunu oyun olarak destek ekibinden başka inceleme altına alacak kimse mevcut değil. Bir daha Destek Ekibimize ulaşmayı deneyin ve attığınız o mesajın ekran kaydını burada bizle paylaşın aylık raporumda ileteyim.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...................

Destek ekibine ulaşamıyorum. Ben başka bir facebook hesabı açtım oradan Top eleven oyununa girmeye çalıştım fakat orada da yukarıdaki ekran kaydı şeklinde aynı sorun devam ediyor. Ben köyden leptoptan bağlanıyorum. Bizim köyün interneti bazen çok yavaş çalışıyor şimdi yukarıdaki ekran kaydını yükleyemiyorum sayfalar zor açılıyor. saygılar...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Oyunda Destek Sıfır . Geri dönüş Sıfır-top-eleven.jpg  

Newbie
    Ekran kaydı yüklenmiş sorunlarım en kısa zaman da çözülür inşallah

Quote Originally Posted by idrisyavuz View Post
    Ekran kaydı yüklenmiş sorunlarım en kısa zaman da çözülür inşallah
    Destek Ekibimiz harici kimse sisteme müdahale edemiyor. Destek Ekibimize ısrarla yazınız başka bir çözüm yolu malesef bulunmamakta.