Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree1Likes

Thread: Etkinlikte token kaybeden bir tek biz miyiz?

Rookie

Angry Etkinlikte token kaybeden bir tek biz miyiz?

Arkadaşlar federasyon ile birlikte katıldığımız bu etkinlikte puan toplarken tokenlerimizin gittiğini fark ettik. En fazla ben kaybettim 300 token civarı, diğer arkadaşlar da yaklaşık 100 token kaybettiklerini söylediler. Teknik bir hata olduğunu düşünüyoruz. Haberimiz olmadan nasıl tokenlerimiz gider anlayamıyorum. Bizim gibi bu sorunu kimler yaşıyor yazarsanız en azından yalnız olmadığımı anlarım. Bize kasıt mı yapıldı bu acaba?

Newbie
    Her 5 kişiden 3'ü bu sorunu yaşıyor 153 tane de benim gitti.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    Arkadaşlar federasyon ile birlikte katıldığımız bu etkinlikte puan toplarken tokenlerimizin gittiğini fark ettik. En fazla ben kaybettim 300 token civarı, diğer arkadaşlar da yaklaşık 100 token kaybettiklerini söylediler. Teknik bir hata olduğunu düşünüyoruz. Haberimiz olmadan nasıl tokenlerimiz gider anlayamıyorum. Bizim gibi bu sorunu kimler yaşıyor yazarsanız en azından yalnız olmadığımı anlarım. Bize kasıt mı yapıldı bu acaba?
    Teknik bir hata olunca direk Destek ekibine yazınız. Bunlar sizin dışında geliştiğinde size token geri iade edilir.

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Teknik bir hata olunca direk Destek ekibine yazınız. Bunlar sizin dışında geliştiğinde size token geri iade edilir.
    Yazdım ama 6yıllık tecrübelerime dayanarak cevap yazacaklarını sanmıyorum, yazsalar da olumlu bir gelişme olacağını da düşünmüyorum. İşlerine geldiği gibi yöneriyorlar oyunu. Daha önce de maduriyetlerim olmuştu hiç olumlu bir düzeltme veya gelişme olmadı mesela bir keresinde 3 kupada da son günlere kalmıştım, oyun son iki gün hata vermişti ve 3 önemli maçımda da sahaya dahi çıkmadan 3-0 hükmen yenik ilan edilmiştim. Yazdım ama olumlu hiç bir şey olmadı. Bir çok kere de otomatik mesaj ile cevap geliyor, muhattap dahi bulamıyoruz malesef.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    Yazdım ama 6yıllık tecrübelerime dayanarak cevap yazacaklarını sanmıyorum, yazsalar da olumlu bir gelişme olacağını da düşünmüyorum. İşlerine geldiği gibi yöneriyorlar oyunu. Daha önce de maduriyetlerim olmuştu hiç olumlu bir düzeltme veya gelişme olmadı mesela bir keresinde 3 kupada da son günlere kalmıştım, oyun son iki gün hata vermişti ve 3 önemli maçımda da sahaya dahi çıkmadan 3-0 hükmen yenik ilan edilmiştim. Yazdım ama olumlu hiç bir şey olmadı. Bir çok kere de otomatik mesaj ile cevap geliyor, muhattap dahi bulamıyoruz malesef.
    Etkinlikte süre dolmadan "Yeşil Renkteki"butona mı basıyorsunuz?

Rookie

Angry

Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Etkinlikte süre dolmadan "Yeşil Renkteki"butona mı basıyorsunuz?
    Etkinlikte token kaybeden bir tek biz miyiz?-ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.jpg
    Yukarıdaki ekranda sadece oyna yazıyor bende, oynayınca ne kadar token gideceği hakkında bilgi yazmıyor. Oynaya bastıktan sonra bir oyun oynuyorum bitiyor ve ardından ikinci oyun için beklememiz gereken süre ve yeşil butona tıklayınca kaç token düşeceği görünmüyor, aşağıdaki gibi görünüyor.

Etkinlikte token kaybeden bir tek biz miyiz?-ekran-al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B12.png
    Göründüğü üzere süre geri doğru çalışıyor fakat yeşil butona tıkladığımda token gideceği hakkında bir bilgilendirme yok! Bu süreyi etki kullanmak için, süre dolana kadar en az arka arkaya 10 maç yaptım, süre dolduğunda da butonda ilk resimdeki gibi sadece oyna yazısı vardı. Bu oyna yazısını görünce ona da tıkladım ve süre tekrar geri saymaya başlayınca token gitti mi acaba diye üste baktım yaklaşık 300 tokenin azaldığına şahit oldum.

Resimlerde de görüldüğü gibi maçların oynamasının maliyeti hakkında hiç bir bilgilendirme yapılmadığından herkes gibi ben de süre içerisinde oynanan maçların ücretsiz olacağı düşüncesi ile arka arkaya 10 civarı maç oynadım, ve süre bitiminde de yine hiç bir maliyet bilgilendirmesi yapılmadığı için yeni bir turnuva başlattım. Yeni turnuvada durumun farkına varınca da etkinliği yarıda bıraktım. Şimdi etkinliğe hiç katılmamış gibi puanların geri alınıp tokenlerimin geri iadesini istiyorum.

Edit : Bu çeviriyi yapan Türkçe acizi kişiye soruyorum ben "BU SÜRE İÇİNDE ÜCRETSİZ" deyince canım Türkçe'mizde ne anlarsınız? Eğerbunu okuyan bir Türk vatandaşı ise "bu süre içinde oynanan maçlar ücretsiz, sürenin bitimindeki maç ise ücretli olacak" anlamında bir cümle olduğunu bilir. Yazılması gereken "ÜCRETSİZ OYUN İÇİN KALAN SÜRE" olmalıydı. Sevgili vatandaşlarıma geçmiş olsun..
    Last edited by askadami6183; 10-20-2018 at 10:30 PM.

Newbie
    Herkes de aynı sorun var peşpeşe oynuyodum en son oynamak için tokeniniz yeterli değil diye bir yazı çıktı yukarı bi baktım tokenler gitmiş..

Newbie
    Aynı sorun bende de oldu süre dolmadan yeşil butona basıyoruz yanlız orda butona barken kaç token istediği görünmüyor sadece yeşil buton tokenlerin gittiğini maç yapmak için tokenleriniz yeterli değil deyince anladım

Rookie
    Quote Originally Posted by Swat View Post
    Aynı sorun bende de oldu süre dolmadan yeşil butona basıyoruz yanlız orda butona barken kaç token istediği görünmüyor sadece yeşil buton tokenlerin gittiğini maç yapmak için tokenleriniz yeterli değil deyince anladım
    Hocam, çeviri hatası ile karışık teknik hataya kurban gittik Butonda birşey yazmaması teknik hata, yazı da çeviri hatası, madur da bizleriz

Newbie
    Valla bilmem artık ligden gerekirse oyun zevkinden feragat edip oyuncu almıyoruz token biriktiriyoruz iyi takım kurmak için şu olayda komple soğudum oyundan tokenler gelmezse silecem hesabı

Page 1 of 2 12 LastLast