Results 1 to 4 of 4

Thread: Oyuncu DeÄŸikliÄŸi

Banned

Oyuncu DeÄŸikliÄŸi

Federasyon maçında 38.dakika oyuncu sakatlandı ve değiştirdim, değişiklik 85.dakikada gerçekleşti. Aynı gün Lig maçında 70. dakikadaki değişiklik gerçekleşmedi, ertesi gün federasyon maçında ikinci yarı yaptığım değişikli gerçekleşmedi. Bugün hazırlık maçında ikinci yarıdaki değişikli gerçekleşmedi. Bariz bir hata var şuan oyunda.
    Oyuncunun meclisini değiştirip sonra değişiklik yaptığım için oyun kaybettim.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by iMustafa View Post
    Federasyon maçında 38.dakika oyuncu sakatlandı ve değiştirdim, değişiklik 85.dakikada gerçekleşti. Aynı gün Lig maçında 70. dakikadaki değişiklik gerçekleşmedi, ertesi gün federasyon maçında ikinci yarı yaptığım değişikli gerçekleşmedi. Bugün hazırlık maçında ikinci yarıdaki değişikli gerçekleşmedi. Bariz bir hata var şuan oyunda.
    Oyuncunun meclisini değiştirip sonra değişiklik yaptığım için oyun kaybettim.
    Destek ekibine yazıp bu durumu bizzat hesabınızda inceletirseniz faydası olabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Destek ekibine yazıp bu durumu bizzat hesabınızda inceletirseniz faydası olabilir.
    düzeldi, federasyon maçlarından sanırım

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by iMustafa View Post
    düzeldi, federasyon maçlarından sanırım
    Düzelmesine sevindim. Herhangi bir sistemsel hata olduğunda Destek Ekibimize yazmayı unutmayınız.