Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12

Thread: garip mac sonucları

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    SELAMLAR;

Her ay düzenli olarak raporda bu konuya yer veriliyor. Olağan sonuçların bazı durumlarda da normal olarak olabileceği konusunu da unutmamak lazım.
    Elimizden geleni Top Eleven ekibi olarak yapmaktayız.Bundan şüpheniz olmasın.

Şimdiden ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    SELAMLAR;

Her ay düzenli olarak raporda bu konuya yer veriliyor. Olağan sonuçların bazı durumlarda da normal olarak olabileceği konusunu da unutmamak lazım.
    Elimizden geleni Top Eleven ekibi olarak yapmaktayız.Bundan şüpheniz olmasın.

Şimdiden ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    vallahı nasıl guncelleme aklım almadı yenı sezona basladık ne yapsak olmuyor ozellıkle 23 yasından sonra ozellık almaması cok garıp gunde 3 kere antrenman yaptırdıgım adam kı 24 25 yasında olanlar var ozellık alamıyor butun sezon 3 5 7 8 yenılıgıyle nasıl sampıyon olabılırsınız? olamazsınız tabııkı ayrıca gucsuz bır takıma yenılmek sorun dıel derdımız bu deılkı zaten sorun gucsuz olan rakıplerın sezon boyunca takımınıza 4 5 gol atmaları bu 1 2 kere olsa tamam dersınız bakın takıp edıyorum ne hıkmetse adamlar kı bbu ozellıkle belırttıgım ozel guclerı olanlarla takımlarını dolduranlar en az aynı veya daha gucsuz olmalarına karsın 4 5 gol atmadan oyun bıtmıyor varlık gosteremıyorsunuz yanı gecen aykı lıg de adam 2 macta bana aynı guc de olmamıza karsın kı taktık lerımı oyun ıcınde bıle degıstırmeme karsın 12 13 gol atmıs bu mantıklımı? bence mantıksız butun lıglerı arastırın aynı guc tekı takımlar hıcbır sezonda reel maclarda bıle bu kadar gol atamaz derbı maclar dahıl mantıksızlık burda baslıyor nasıl bır guncelleme geldıyse su and aben ne kazanabılıyorum ne oynayabılıyorum ne taktıklerım tutuyor

bakınız onlarca sezondur oynuyorum ılk defa boyle bır guncelleme gordum 4 2 3 1 dıye bır taktık koyulmus dıkkat ettım farklı sonuc alabılenler bu taktıkle oynuyor rakıp en az %55 top sahıp olma en az 15 20 sut ve bunların neredeyse yarısı gol olarak sonuclanıyor boyle bır mantık varmı? ve adamlar 2 takım bırnde 1 yenılgıyle lıgı tamamlaıyor sımdı bana bunun acıklamasını yapsınlar bende alınlarından opeyım .

daha oncede sezonlarda sampıyon olunmadıgı oluyordu ama bu 3 4 aydır ısın suyu cıktı kusura bakmayın arastırın gorun burayı cok kımse ıblmıyor yazmıyor o yuzden gundemde degıl ama ben takıp edıyorum bu sekılde lıg de oynamak sadece 1 2 takımı eglendırmekden baska bırsey degıl.

Page 2 of 2 FirstFirst 12