Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree4Likes

Thread: Facebook bağlantısı hk.

Newbie

Facebook bağlantısı hk.

Dostlar merhaba, aranızda yeniyim ve bir konuda desteğinize ihtiyacım var. Facebook bağlantı sorunu konusunu aradım ancak konular eski ve çözüm bulamadım. Facebook bağlantısı neden yapılamıyor.? IOS üzerinden oynuyorum ancak ne yaptıysam Facebook ile bağlantı sağlayamadım. Facebook uygulaması yüklü ipadde ancak bağlanmıyor. Desteğiniz olursa çok memnun olurum.
    Şimdiden teşekkür ederim..

Apprentice Anarşi's Avatar
    Facebook ile bağlan dediğinde nasıl bir hata veriyor?

Newbie
    Merhaba,
    Bağlantıya tıkladığımda safari çok fazla yönlendirme yaptığı için sayfa açılamıyor uyarısı veriyor. Safari çerez verilerini silip tekrar deniyorum, yine aynı yerden facebook giriş bilgilerimi istiyor, giriyorum ancak yine aynı hatayı alıyorum. İşin ilginç yanı şu ki android teledonumdan başka bir hesap açıp deneyim dedim oradan da facebook bağlantısı yapamıyorum.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Facebook bağlantısı hk.-0ca5f094-dbc9-4b8c-b4a2-119e90c66ec0.jpeg  

Safari-Tercihler-Gizlilik Sekmesi-Web Sitesi Verilerini Yönet e Tıkladıktan sonra, yeniden yönlendirilen bölümünde top eleven veya Facebook bulup silerek mi? Denediniz. Denemediyseniz bu yolu bir deneyin. Birde androiddeki hata nasıl? Androidde şuan hata yok bizde

1.Ana Sayfada Ayarlar öğesine dokunun
    2.Safari Simgesine dokunun
    3.Gizlilik ve güvenlik altında, çerezleri engelle seçeneğini kapalı konuma getirin.
    4. Her zaman izin ver seçeneğine dokunun.

Başka bir yerden bunu buldum belki işe yarar

Newbie
    Merhaba, ikisini de denedim yine aynı uyarı..
    Anarşi likes this.

Quote Originally Posted by OnurOz View Post
    Merhaba, ikisini de denedim yine aynı uyarı..
    Facebook şifren doğru değil mi? Taeih saat ayarları. Hata ayrıntısında şunu diyor, " Bu duum genellikle Safari tarayıcınızdan yenilenmesi gereken bilgiler veya bir ayar olduğunu gösterir" ben ios kullanmadım tam bilgim yok ama oyunun verilerinide sil safarininde öyle dene istersen.

Newbie
    Facebook şifrem doğru onda sorun yok, tarih saatta doğru. Ben de pek İOS kullanmam sadece ekran daha büyük olduğundan burdan açmıştım ilk başta, şimdi de telefona taşıyamıyorum facebook bağlantısı yüzünden.

Telefona neden taşıyamıyorsun? İstediğin kadar hesapla girebilirsin tek cihazdan, sadece kendine destek atma yeter

Newbie
    Aynı hesabı taşıyabilir miyim.?

Page 1 of 2 12 LastLast