Results 1 to 9 of 9
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Cagimers
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Kralların kralı : Kış Tahtı Adaletsizliği

Newbie

Kralların kralı : Kış Tahtı Adaletsizliği

Bu etkinlikte takımlar neye göre belirleniyor benim takımım 75 gücündeyken bana en yakın takım 86 ve 3 takım 108 gücünde aradaki ki takımlar 95 96 ben en güçsüz takımım benim bu etkinlikten herhangi bişey kazanmam imkansız kafadan kaybetmişim e kardeşim beni bu etkinliğe gelen geçen vursun diye mi kaydettiniz nerde rekabet nerde adalet bu tür etkinliklerin daha adil olması gerekir en azından bi şansım olmalı kafada 108 lik takımlar e adamların kazanması istenmiş resmen herkesin eşit olması gerekir oyun geliştiricilerinin bu adaleti iyi sağlaması gerekiyor umarım birileri görür ve umursar herkes kendi gücündeki takımlarla eşleşsin en azından bi şansımız olsun be kardeşim

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Cagimers View Post
    Bu etkinlikte takımlar neye göre belirleniyor benim takımım 75 gücündeyken bana en yakın takım 86 ve 3 takım 108 gücünde aradaki ki takımlar 95 96 ben en güçsüz takımım benim bu etkinlikten herhangi bişey kazanmam imkansız kafadan kaybetmişim e kardeşim beni bu etkinliğe gelen geçen vursun diye mi kaydettiniz nerde rekabet nerde adalet bu tür etkinliklerin daha adil olması gerekir en azından bi şansım olmalı kafada 108 lik takımlar e adamların kazanması istenmiş resmen herkesin eşit olması gerekir oyun geliştiricilerinin bu adaleti iyi sağlaması gerekiyor umarım birileri görür ve umursar herkes kendi gücündeki takımlarla eşleşsin en azından bi şansımız olsun be kardeşim
    Merhabalar ;

Oyun sizin takıma göre en yakın şekilde sistemsel ayarlanıyor fakat tam anlamıyla denk % olmasını beklemeyin.
    Takımınız 75% gücündeyse bunu sizin yükseltmeniz gerektiğini ve ona göre oynamanız gerektiğini söylüyor.
    Benimde takımım oyun içi sezonu bıraktığım için 48% ... Bu yüzdeye göre karşı rakibimin ayarlanmasını bekleyemem o yüzden takımın % lik kısmını ortalama bir güce çıkartmam lazım.
    İREN İDMAN YURDU likes this.

Newbie İREN İDMAN YURDU's Avatar
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Merhabalar ;

Oyun sizin takıma göre en yakın şekilde sistemsel ayarlanıyor fakat tam anlamıyla denk % olmasını beklemeyin.
    Takımınız 75% gücündeyse bunu sizin yükseltmeniz gerektiğini ve ona göre oynamanız gerektiğini söylüyor.
    Benimde takımım oyun içi sezonu bıraktığım için 48% ... Bu yüzdeye göre karşı rakibimin ayarlanmasını bekleyemem o yüzden takımın % lik kısmını ortalama bir güce çıkartmam lazım.
    %70 en az. Sistem kalitenizin üzerinde 2-3 takım verebiliyor.
    SİNCE 1922

Newbie
    takımlar gucssuz gorundugu halde benı guzsuz adamlar nasıl olduysa yenmıs basa bas oynuyorlar orada bır karısıklık mevcut ayrıca macın 60 ıncı dk sında mac bıtmıs gıbı olmasına karsın benım ekranımda acık ama sol ust kosedekı top ortadan kayboluyor macdan cıktıgınız anda av bıtmıs oluyor BAKINIZ DIKKAT MACIN 60 CI DK SI !!!! bu tamamen sıstemsel bır hata ve bosuna oynuyorsunuz cunku hersey bellı bu sonuca gore.

Newbie
    Adeletsizlik bu kulup seviyem 3 3 ay once basladim kulup seviyesi 80 ve ben 100 gucundeysem karsimdaki rakiplerin 130 gucunde bu nasil bir adelet bu nasil denklik bu nasil bir araliktir bizim gruptaki 1. Belli tek odul olan forveti almak imkansiz ya boyle bir turnuva yapmayin yada adeletli bir sekilde gruplandirin ayiptir gunahtir vakit harciyoruz para harciyoruz 1000 token harcasam o adamim gucune gelemem ama buna rağmen beni onla gruplandiyorsunuz ve grupta 10 kisi var hepsinin kulup seviyesi benden fazla ve güç olarak 7. Yim 1 farkla da degil bu nasil bir sistem ataması?

Newbie
    128 gucune cikmam icin 2 aya daha ihtiyaci var takimin o adam o guce kulup seviyesi 80 iken daha yeni cikmis beni takimini gelistirmemissin diye boyle oldu demeyin sakın takimi 3 ayda suan en maksimum seviyede 4 kupuyada alcak durumda ama etkinlikte adeletsizlik yapip cok guclu rakipler verilmis

Newbie
    2. Asamada bile grupta 140 gucunde takim vardi bu nasil bir adelet adam elini kolunu salladi 18 kupayla birinci oldu

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mehmet Putumku Putumku View Post
    takımlar gucssuz gorundugu halde benı guzsuz adamlar nasıl olduysa yenmıs basa bas oynuyorlar orada bır karısıklık mevcut ayrıca macın 60 ıncı dk sında mac bıtmıs gıbı olmasına karsın benım ekranımda acık ama sol ust kosedekı top ortadan kayboluyor macdan cıktıgınız anda av bıtmıs oluyor BAKINIZ DIKKAT MACIN 60 CI DK SI !!!! bu tamamen sıstemsel bır hata ve bosuna oynuyorsunuz cunku hersey bellı bu sonuca gore.
    Sistemde zaten şu var ilk kez yeni bir hesaptan takım kurun ve maçın skorunu not edin ve yeniden bir hesap kurun diğer oynadığınız maçın skoru ile aynı olacaktır. Bu kısım bile sizlere düşündürücü gelmiyor mu ?

Dediğinizde aynı şekilde sistemsel bir hata ve çok önceden beri olan bir şey bu konuları bu ay ki raporumda yazacağım umuyorum önümüzdeki güncellemelerde bunlara çözüm aranacaktır.

putumku likes this.

Newbie
    Aynen bende de böyle oldu. Hatta ben 92 gucundeyken en zayıf rakibim 125di