Results 1 to 3 of 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Vuslanot

Thread: Token ne zaman gelir ?

Newbie

Token ne zaman gelir ?

West world oynunu oyna ve 20 gün incide şehir merkezini 16 seviyesine yükselt ve ödülü al şartı var. 12. gunden şehir merkezini 16 yaptım ama token gelmedi. Ne zaman gelir. Daha önce clash of clansda kuleyi 5 yaptım ödül yine gelmedi. Çok yalancisiziniz top eleven

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Shamkir FC View Post
    West world oynunu oyna ve 20 gün incide şehir merkezini 16 seviyesine yükselt ve ödülü al şartı var. 12. gunden şehir merkezini 16 yaptım ama token gelmedi. Ne zaman gelir. Daha önce clash of clansda kuleyi 5 yaptım ödül yine gelmedi. Çok yalancisiziniz top eleven
    Merhabalar ; bu sponsor olunan reklamcılardan kaynaklı olabiliyor bazen seviye kısmından çok oyun için belli miktar para yatırma şartıda sağlayan oyunlar olabiliyor.Bunun ekran kaydını atarsanız aylık raporda daha net ve ayrıntılı bunu bildirebilirim.

Dreamer Vuslanot's Avatar
    Gelmeyebilir. Ben AFK Arena’da ödeme bile yaptım, ancak iptal ettiler. Iron Source’a yazdım, ödülü öneren geliştiricilerin, iptal edip etmeme hakkı saklıdır dediler.

Keşke 750 token için oraya ödeme yapacağıma, direkt 500 token satın alsaydım.

Sent from my iPhone using Tapatalk