Results 1 to 10 of 10

Thread: IOS tokens aldım gelmedi

Newbie

IOS tokens aldım gelmedi

iphone top eleven uygulamasından 14 tokens aldım ama ödeme kartımdan alındığı halde bir haftadır tokenlerim gelmedi üstelik uygulamayı her açtığımda bana apple şifremi soruyor ve uzun bir süre açılmıyor program daha önce böyle değildi token aldıktan sonra bu hale geldi

Rookie H1PP00's Avatar
    Merhabalar;
    Öncelikle sizi yönlendirmeden önce bir açıklama ardındanda soru soracağım.
    Bende alım yaptım sistemimizde bug bulunmamakta.
    Sorum ise Kesin olarak alım yaptınızmı ve kesilme oldumu çünkü çekilme olmadıysa siz öle sanmış olabilirsiniz ve gelmemiş olabilir.
    Size önerim oyunu silip baştan yüklemeniz eğer karşılığında birşey olmaz ise sizi yönlendireceğim.
    İYİ OYUNLAR.
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    hocam dediğinizi yaptım uygulamayı 4 kere silip yeniden yükledim ama aynı şekilde oyunu açınca apple şifremi istiyor ve yaklaşık 1 dk bekledikten sonra oyun açılıyor ayrıca bana mail geldi apple dan ödemeye ait makbuz bundan eminim yani tokenlerin derdinde değilim ama şu oyun açılırken ki sorun beni çok rahatsız ediyor artık durup dururken bu uyarı çıkmaya başladı oyunu silince düzeliyor ama tekrar yükleyince devam ediyor

Rookie H1PP00's Avatar
    Nordeus SupportDestek sistemine başvurun
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    ben burda ne yapacam onu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acaba

Rookie H1PP00's Avatar
    Görevimiz zaten :
    İlk olarak Nordeus Destek Kaydolma linki'nden kaydolucaksınız
    Ardından Nordeus Support Loginden oturum açıcaksınız
    Ardından yeni talep oluştur diyip top eleven mevkiini seçiceksiniz
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    2 gün önce 37 token aldım para kartımdan kesildi ve tokenlarım gelmedi.Bütün yazışmaları ve nerdeyse bütün şikayetleri inceledim herkesin derdi aynı gördüğüm kadarıyla ve anladığım kadarıyla bi dümen olayını bunlar oturtmuşlar.Bu konuda bankayla da görüştüm ve param veya tokenlarım gelmezse eğer birkaç arkadaşla beraber bu oyunun Türkiye ayağı için sahtekarlıktan dolayı yasal süreç için başvuruda bulunacağız.Türkleri enayi sanıyor galiba bunlar..

Rookie H1PP00's Avatar
    Efendim bizim yapabiliceğimiz birşey değil bu forumda destek sistemi ancak çözebilir
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    az önce 159 token satın almak için centiliden girdim numaramı yazdım 159 token 40 tl almak istedim telefonuma mesaj geldi evet yazarak 7979 gönderdim benden 40 tl kesildi bakiyemden ama token gelmedi ekranda charging failed yazdı daha önceleride almıştım sorun çıkmadı ama bu 2 ci kez oluyor lütfen tokenlerimi verin

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Barış Cem Şeneker View Post
    az önce 159 token satın almak için centiliden girdim numaramı yazdım 159 token 40 tl almak istedim telefonuma mesaj geldi evet yazarak 7979 gönderdim benden 40 tl kesildi bakiyemden ama token gelmedi ekranda charging failed yazdı daha önceleride almıştım sorun çıkmadı ama bu 2 ci kez oluyor lütfen tokenlerimi verin

selamlar efendim;

Bu sorunun çözümü için sizden destek bölümümüze yazmanızı isteyeceğim

Destek bölümümüze talep açıp sorununuzu buraya yazdığınız gibi yazmanızı istiyorum ve size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support