Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 58 of 58
Like Tree79Likes

Thread: FIFA World Cup Brasil 2014

  1. #51
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Odgovorit' cu na ovaj zadnji dio jer sam na ove prijasnje vec odgovorio.

    Pranjic je brz, zna uklizat', smiren, o ubacajima da ne pricam. Golova mozda nije dao puno, ali to i nije njegov posao, a ono sto je nase glavno oruzje su ubacaji Pranjica i Srne, Pranjic je to uvijek odlicno radio i svaku utakmicu odigrao barem na razini Vrsaljkove protiv Brazila. Eto jucer je odigrao losije, sto je razumljivo nakon propustenih treninga i ozljede. Da, mozda bi' bio bolji izbor Vrsaljko, ali mislim da je dobro sto je stavio Pranju jer nam je potreban sa svojim ubacajima, a jedino igrom moze uci u formu.

    Postujem i ja Vrsaljka i odlicno je odigrao prvu, nisam jedan od onih koji pljuju igrace kada naprave gresku, jer i oni su od krvi i mesa, a pogotovo necu pljuvati nase igrace.
    Pa nija ne pljujem nakon jedne lose, no Pranjic vec jako dugo za repku igra lose, prema naprijed je los a prema nazad katastrofa, ponavljam kad igra na svojoj prirodnoj poziciji zna dobru tekmu odigrati, primjer ti je protiv Njemacke na Euru, sve drugo je srednja zalost, pa koje je on to jucer imao ubacaje?

    A za Sammira nisi nista argumentirao, Sammir je jedan limitiran igrac i nema mu mjesta u nasoj repki, radje stoput los Kovacic nego los Sammir
    Sezona 27, Level 27


  2. #52
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    hahaha

    Volf likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #53
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pocelo zagrijavanje..danas cijeli dan ovu slusam Kod nas se kreci a mjuza pojacana do kraja, susjedima bas nije pravo jer je ono kao mirno ulica, ali jbga..euforija je jaca

    Volf likes this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #54
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sezona 27, Level 27


  5. #55

  6. #56
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Bilo je ovo Svetsko prvenstvo veoma uzbudljivo i sa puno iznenadjenja...
    Sto se mene tice,ja sam uzivao u svakoj utakmici...

    Nemci su pokazali da imaju veoma jak motiv i da su istrajni do kraja...to je ekipa...

    Jos jednom svaka cast

    Svajc and Volf like this.

  7. #57
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Slažem se..bilo je mnogo odličnih utakmica i prelepih golova..nažalost i mnogo sudijskih grešaka. Dodela zlatne lopte Mesiju je takođe sramna.

    Što se tiče pobednika..svaka čast Nemcima..za njih sam i navijao posle Švicarske ..

  8. #58
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    To je to...

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456