Results 1 to 5 of 5

Thread: Problema mare

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1

    Unhappy Problema mare

    buna ziua..cum este posibil ca un portar de 7 stele sa ia note de 3,4,5 si 6 si sa ia golrui din orice faza?am un 11 format din 5 jucatori de 7 stele si restu de 6 si sa ma bata o echipa de 4 stele......si am bagat peste 1.000tokeni...nu mi se pare corect

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    14
    conteaza foarte mult si forma jucatorilor.trebuie sa rotesti echipa si asa vor fi toti in forma.vinde portarul si cumpara altul.am avut portar cu abilitate si lua note mici.apoi am luat fara si nu am mai avut probleme.si cand cumperi uita-te si la statistici.daca are note mici 4,5,6 in ultimele meciuri nu-l lua.sper ca am fost de ajutor.bafta

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1
    Am si eu o problema , de cateva zile jocul nu imi mai arata orele cand incep meciurile corect de ex imi arata ca am meci la ora 2 noaptea dar eu am drfapt la ora 12 a doua zi sau imi mai scrie ca am meci in mai putin de un min si defapt am meci peste cateva ore . Va rog ajutati-ma

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4
    vezi daca ai formatul la ceas pe bucharest k asha am patzit si eu,sau daca e coresc...bafta

  5. #5
    Newbie H3LL's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    34
    @ Marius Daniel Sotilca : In TOP11 conteaza foarte mult calitatea dumneata de a conduce o echipa.In primul rand va trebuie o asezare corespunzatoare pe care jucatorii o put duce fara probleme. In al doilea rand stimulentele de moral fac diferenta intre jucatorii buni si jucatorii cu moral slab. Un jucator de 3 stele cu moralul "foarte bun" e asemenea unui jucator de 5-6 stele cu moralul "foarte slab". In al treilea rand va trebuie o tactica foarte buna pentru a avea rezultate bune si pentru ca jucatorii fie intr-o forma buna.

    @ Florin Aurelian : Verifica ceasul. Probabil s-a schimbat de pe Bucuresti (Romania). Daca nu probabil asa ti-au fost programate partidele si poti schimba ora jocului din meniul "PROGRAM COMPETITIONAL"

    O zi buna !