Results 1 to 6 of 6

Thread: Eroare - pierdut meci

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2

    Thumbs up Eroare - pierdut meci

    am avut meci astazi 22:11:2013 la ora 19:48, am intrat sa vad meciu, era scorul 2-0 pentru mine iar in minutul 23 a cazut top-eleve. Am incercat sa ma reconectez (cu facebook) si nu ma mai lasat, scria ceva ca nu ma pot conecta sa incerc mai tarziu. Am incercat peste 10 minute si am reusit sa ma conectez iar cand am intrat, la rezultat a aratat ca am pierdut meciul cu 1-2 (cand defapt eu inscrisesem 2 goluri). In plus de asta la spectatori nici nu arata cum ca eu m-as fi uitat la meci. Cum e posibil?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    nu ma lamureste nimeni? ce mai staff...
    dupa ce ca bag o gramada de bani ma mai si fura....astai romania

  3. #3
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Singura ecplicatie ar fi (cred) ca ai incurcat echipa ta (care zici ca marcase 2 goluri) cu echipa adversa, atata timp cat scorul arata ca una din echipe a marcat doua goluri.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Explicatia e urmatoarea, atunci cand serverul a cazut meciul nu a fost salvat si a fost rejucat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Explicatia e urmatoarea, atunci cand serverul a cazut meciul nu a fost salvat si a fost rejucat.
    sau asa...

    Desi uneori e frustrant sa vezi cum echipa castiga si la rejucare sa pierzi. Asta denota faptul ca nu doar lotul valoros al echipei tale sau tactica conteaza in castigarea unui meci CI logaritmii si toate formulele ce stau la baza jocului.

    Asa cum si eu ma enervez ca sunt peste adversar dar fac egal sau pierd, la fel si in astfel de cazuri cei care au patit, patesc sau vor pati astfel de crush-uri care o sa-i dezavantajeze, le spun doar sa se gandeasca ca "meciul a fost blat si au pierdut la masa verde SAU liga a decis rejucarea partidei" si cand jucatorii trec prin asa ceva, din punct de vedere al moralului sunt la pamant si de asta echipa voastra pierde. Asta e asa, ca sa va destin cu unele motive mai haioase, pt ca nici mie nu-mi place cand trec prin asa ceva intr-un joc, chiar daca e un simplu joc.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html