Results 1 to 10 of 10

Thread: Achizitionare tokeni

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    10

    Achizitionare tokeni

    Salut,am o intrebare luna trecuta am cumparat 40 tokeni prin sms. Acum nu mai imi permite." If problem persists please contact support" . Aveti idee,de ce ?!

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9
    si eu am cumparat acum 1 ora tokeni,bani au fost retrasi dar tokeni nu i-am mai primit,63 la numar,nu mi se pare normal sa platesc servici si sa nu beneficiez de acestea..dc????????????????????????????????

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by g_marius87 View Post
    si eu am cumparat acum 1 ora tokeni,bani au fost retrasi dar tokeni nu i-am mai primit,63 la numar,nu mi se pare normal sa platesc servici si sa nu beneficiez de acestea..dc????????????????????????????????
    @G_marius87, sistemul nu este instant tot timpul, daca problema persista te rugam sa contactezi echipa de support@nordeus.eu
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9
    de ieri nu este instant???hai sa fim seriosi adica platesc pentru ceva ce nu pot folosi??am dovezile pe telefonul mamei mele de unde s-a retras suma de 6.20 euro...si daca nu este instant de ce nu se specifica??este inadmisibil sa luati bani si sa nu beneficiem de serviciile pe care le ofereti,este furt la drumul mare

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9
    am dat 5 astfel de mailu-ri cerand o expplicatie,o rezolvare de fapt pentru ca asta ma intereseaza din moment ce am platit si primesc doar mailu-ri automate pe care le trimiteti si atat,bani retrasi-tokeni primiti 0

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9
    nu este vorba de suma este vorba de principii si de faptul ca daca nu aveti un sistem bine pus la punct cel putin nu mai oferiti aceste servici sau le oferiti pentru interes propriu??

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9
    prietenilor care jucati acest joc,degeaba sunteti indrumati acolo si dincolo pentru ca pana la urma nu se rezolva nimic..

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    9
    ramaneti cu bani luati si cam atat

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by g_marius87 View Post
    ramaneti cu bani luati si cam atat
    Nu este de la noi problema, problema este de la cei care au facut oferta. Din pacate exista si astfel de cazuri, desi sunt rare se mai intampla. Din pacate/fericire trebuie sa lucram cu ei deoarece nu sunt alte companii care sa suporte plata din Romania prin acest sistem.

    Daca nu erau ei foarte multe persoane nu ar fi avut posibilitatea sa cumpere jetoane. Deci trebuie sa le multumim.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Iasi, Romania
    Posts
    1
    Buna ziua,
    Deci, sa inteleg ca un sfat "de bun simt" si eventual tacit, ar fi sa NU aruncam banii pe fereastra (adica sa nu mai incercam sa cumparam tokeni ca nu se stie daca ramanem cu banii dati si fara tokeni ?)