Results 1 to 7 of 7

Thread: Eroare

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6

    Eroare

    Buna dimineata.
    Stie cineva ce pot face sa scap de aceasta eroare care apare cand incerc sa vizualizez reclame pentru a castiga tokeni?
    Am incercat sa schimb si browserul,update la flash player,am intrat de pe alt pc.Degeaba....Idei?
    Multumesc anticipat!

    View image: untitled

  2. #2
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Problema se datoreaza celor care au facut reclama la diferite site-uri pentru a intra si castiga bani. Incearca sa intrii de pe telefonul mobil, acolo ai o multime de oferte.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Akaelite Ionutz View Post
    Problema se datoreaza celor care au facut reclama la diferite site-uri pentru a intra si castiga bani. Incearca sa intrii de pe telefonul mobil, acolo ai o multime de oferte.
    La fel face si de pe telefon...Am facut alt cont de facebook sa testez daca imi da erori si pe acela surpriza, merge perfect.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Cel mai probabil ai fost banat (blocat) de acel operator al ofertelor deoarece ai folosit VPN / Proxy pentru a trisa si a completa ofertele.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Cel mai probabil ai fost banat (blocat) de acel operator al ofertelor deoarece ai folosit VPN / Proxy pentru a trisa si a completa ofertele.
    Eu intru des de la servici, iar aici am restrictie la mai multe site-uri printre care si facebook. Adevarat, ca sa pot intra pe Facebook>TopEleven am instalat un program VPN. Se mai poate face ceva?

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by mariusdaw View Post
    Eu intru des de la servici, iar aici am restrictie la mai multe site-uri printre care si facebook. Adevarat, ca sa pot intra pe Facebook>TopEleven am instalat un program VPN. Se mai poate face ceva?
    Din pacate asta nu tine de Top11, incearca sa trimiti un email la operatorii reclamelor.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Din pacate asta nu tine de Top11, incearca sa trimiti un email la operatorii reclamelor.

    Ma puteti ajuta cu acea adresa de email? Va rog.