Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: token

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9

    Angry token

    am cumparat 30 token si nu i-am primit.....iar banii de pe card au fost retrasii....ce pot sa fac ca sa primesc token?.....multumesc...

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    apropo asta sa intamplat aseara............sper sa primesc un raspuns.....

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    alooooooo......imi raspunde si mi-e cineva....sau ma las de joc si nu mai bag niciun ban in el.....

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    aloooooo....domnu moderator faci pe nesimtitu si nu raspunzi nimic ......sa va fie rusine de jeguri.......e bine cand luati banii la oameni degeaba.......

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by robrayn View Post
    aloooooo....domnu moderator faci pe nesimtitu si nu raspunzi nimic ......sa va fie rusine de jeguri.......e bine cand luati banii la oameni degeaba.......
    Nu trebuie să fi panicat... În primul rând nu ne acuza până nu ai o dovadă clară ca-i vina noastră (fac o paranteză şi ţin să-ţi precizez că noi nu suntem plătiţi).

    Cel mai probabil problema este de la cei care ţi-au oferit oferta, încearcă să-i contactezi pe ei şi dacă ei spun că totul este ok, trimite un email la support@nordeus.eu .

    Controlează-ţi limbajul pe viitor, nu toleram astfel de limbaj.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    prietene ...pai ai asteptat cam mult sa da-i un raspuns........si cum sa contactez eu firma prin care am platit pt niste tokeni de la voi........si da voi sunteti platiti din banii nostri pe care platim token.........de astazi ma las de jocul asta de cacat.........ar fi trebiut sa faceti si voi ceva in privinta asta dar sunteti niste incompetenti care nu stiti sa luati decat banii oamenilor jegurilor........ps...am vb urat ce faci?......

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    apropo am cumparat token de la voi din joc unde scrie rubrica cumpara jetoane prin card master ..........pe cine sa contactez?........da si tu un raspuns daca te pricepi mai bine.........

  8. #8
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by robrayn View Post
    prietene ...pai ai asteptat cam mult sa da-i un raspuns........si cum sa contactez eu firma prin care am platit pt niste tokeni de la voi........si da voi sunteti platiti din banii nostri pe care platim token.........de astazi ma las de jocul asta de cacat.........ar fi trebiut sa faceti si voi ceva in privinta asta dar sunteti niste incompetenti care nu stiti sa luati decat banii oamenilor jegurilor........ps...am vb urat ce faci?......
    Daca tu n-ai primit jetoanele, nici noi n-am primit banii, cam asa merge sistemul, probabil banii sunt blocati pe undeva la intermediar, asta nu-i ceva ce noi putem controla.

  9. #9
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by robrayn View Post
    apropo am cumparat token de la voi din joc unde scrie rubrica cumpara jetoane prin card master ..........pe cine sa contactez?........da si tu un raspuns daca te pricepi mai bine.........
    Si noi am avut probleme, nu doar la Top Eleven si la alte jocuri la care am cumparat diferite 'avantaje'. Daca ai cumparat prin MasterCard mergi la banca si ei te vor lamuri exact unde-s banii.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    ms pt raspuns.......am vb la banca si a spus ca plata a fost catre facebook top eleven.......eu ce sa mai cred .......banii au fost retrasi de pe card ......daca vrei fac o fotografie la extrasul de cont.....mai mult de atat nu mai am ce face..........

Page 1 of 2 12 LastLast