Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Explicatii

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52

    Explicatii

    Am scris de doua ori pana acum, dar domnii moderator nu citesc, nu raspund, nu posteaza ce scriu. Intradevar e deranajant ce se intampla cu acest top eleven in ultima perioada. Bataia de joc se ridica la nivel inalt. Va rog sa vedeti meciurile mele ultime sa va spuneti parerea si sa-mi explicati si mie cum in 12 etape am fost pe locul 2 si acum am ajuns pe 8.
    Daca nu te deranjezi prea rau, se pare ca miserupismul e lege pe aici... lasa fraierii sa tipe noua sa ne mearga.

    Daca voi va bateti joc, imi voi bate si eu. Voi face tactici bune cu formatii clasate bine iar cu ceilalti voi juca cu toti jucatorii pe lateral poate atacam si pe altii.... DE DRAGUL LUI TOP ELEVEN SI BATAII DE JOC.


    POATE ACUM SE POSTEAZA CEEA CE NU CRED DOMNILOR MODERATORI.

  2. #2
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Ne poti arata si noua niste poze te rugam frumos?

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Explicatii-.jpg

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Explicatii-b.jpg
    Explicatii-c.jpg

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Explicatii-d.jpg
    Explicatii-e.jpg

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    greu de spus dar jucatorii tai au primit note destul de proaste... cu moralul si conditia cum stai? sau primele de joc.. poate chiar si sfaturile antrenorului care nu se prea leaga cu formatia ta

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Inainte de fiecare meci au conditia si moralul full. Primele sunt cam mici intradevar dar nu cred ca aici a fost problema.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Echipele au aproape aceasi calitate, deci chiar nu văd ce-i în neregulă? Faptul că el a luat două cartonaşe roşii şi nu ai reuşit să-l baţi?

    Chiar nu văd ce nu-i în neregulă cu acel rezultat..., faptul că l-ai dominat mai mult în repriza a doua?

    La fel ca şi în realitate, nu echipa cea mai bună câştigă tot timpul. Îmi pare rău dar cu această poza nu ai rezolvat/ demonstrat nimic.

    Nu mă înţălege, nu zic că jocul nu 'face' greşeli sau că-i perfect, nu.. dar nu cred că-i cazul să te plângi pentru acel rezultat.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Ok. Am sesizat o neregula zic eu.... Adica mi s-a parut ciudat ca in 8 oameni sa dai gol. Sunt destul de fair-play si voi juca acest joc in continuare, dar nefiind nimic perfect m-am gandit ca daca mai sesisezi o neregula, ajuti la imbunatatirea jocului. Imi cer scuze daca am deranjat.

  10. #10
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Cristian Florentin View Post
    Ok. Am sesizat o neregula zic eu.... Adica mi s-a parut ciudat ca in 8 oameni sa dai gol. Sunt destul de fair-play si voi juca acest joc in continuare, dar nefiind nimic perfect m-am gandit ca daca mai sesisezi o neregula, ajuti la imbunatatirea jocului. Imi cer scuze daca am deranjat.
    Cristian, asta-i singura modalitate de a rezolva ceva până la urmă, să faci sesizare peste sesizare, într-un final cineva cedează.

    Eu doar ţi-am spun părerea mea cum ţi-ai spus părerea ta iar toate criticile sunt constructive până la urmă.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 1 of 2 12 LastLast