Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Nu pot vinde jucatori...

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52

    Nu pot vinde jucatori...

    Sunt level 19 si nu am intalnit pana acum sa nu pot vinde jucatori la inceput de campionat. Am incercat din campionatul trecut sa vand aceeasi jucatori si nimic.... Valoare au 111 si 112, varsta 24, 28.
    La sfarsitul campionatului am primit la stiri mesajul care suna cam asa: echipa s-a descurcat bine in NULL.... Ce sa fie?

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Astazi toata ziua am vazut piata de vanzari. Se bat in licitatii si pentru jucatori de 32 de ani valoare 110. Este fantastic.... sa fiu oare ”banat” .....de server... Se poate oare????

  3. #3
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    nu am înltâlnit problema până acum

  4. #4
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Nici eu ,nustiu ce sa sa zic.

  5. #5
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Cristian Florentin View Post
    Sunt level 19 si nu am intalnit pana acum sa nu pot vinde jucatori la inceput de campionat. Am incercat din campionatul trecut sa vand aceeasi jucatori si nimic.... Valoare au 111 si 112, varsta 24, 28.
    La sfarsitul campionatului am primit la stiri mesajul care suna cam asa: echipa s-a descurcat bine in NULL.... Ce sa fie?
    Poate nu sunt interesati...

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Păi îți arată câte ore mai au până expiră licitația?

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Asta chiar nu cred. Este un raspuns sec consider... Sa-ti explic ca pana la nivelul 19 nu am intalnit asa ceva.... dar de ”echipa s-a descurcat bine in NULL” ce zici SuperDunk??????

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    Păi îți arată câte ore mai au până expiră licitația?
    Ii pun la licitatie, timpul licitatiei variaza de la 45 min la maxim 1 ora 30 min.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Poate nu sunt interesati...
    Nu pot vinde jucatori...-untitled-1.jpg Nu pot vinde jucatori...-untitled-2.jpg

  10. #10
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Nu poti sa fi banat pe piata de transferuri. Sistemul exact nu stiu cum se calculeaza, nu stiu sa-ti spun exact care-s toti factorii si cu siguranta nici cei din echipa de suport nu-ti pot dezvalui acest lucru. Sunt in exact aceasi 'tabara' cu tine, ma chinui sa-mi vand jucatorii si nu reusesc iar pentru altii dau astia cate 30-40 de jetoane....

    Daca o sa primes vreun raspuns mai detaliat o sa te informez si pe tine.

    Desigur iti ramane optiunea sa contactezi echipa de support la support@nordeus.eu dar un raspuns detaliat nu cred ca o sa primesti.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 1 of 3 123 LastLast