Results 1 to 7 of 7

Thread: Nu mai pot intra de pe telefon, nu mi se mai conecteaza jocul la Facebook!!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    2

    Nu mai pot intra de pe telefon, nu mi se mai conecteaza jocul la Facebook!!!!

    salut, incerc de ieri dimineata sa intru pe top eleven de pe telefon (IoS), si nu reuseste sa se conecteze pe fb, ma pune sa incerc din nou si din nou. si pe calculator cand am intrat, din intreaga mea lista de prieteni am ramas cu unul singur.
    toate problemele astea au aparut de ieri, cand am clasificat aplicatia la o singura stea, din momentul ala gata s-a dat jocul peste cap. vreau sa cred ca e simpla coincidenta. da-ti-mi o solutie ceva va rog. force start si reinstalarea aplicatiei nu au functionat

  2. #2
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    încearcă să te deconectezi de la facebook de pe telefon, să te loghezi iar și după deschide top elevenul

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    2

    am incercat toate variantele, nu reusesc sa ma conectez de pe telefon :(

    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    încearcă să te deconectezi de la facebook de pe telefon, să te loghezi iar și după deschide top elevenul

    am incercat si asa, m-am delogat si de pe fb, am schimbat chiar si telefonul si degeaba nu reusesc s ma conectez pe nimic cu siguranta are legatura cu ratingul slab pe care l-am dat, e prea mare coincidenta si a fost la maxim o ora dupa ce le-am dat o singura stea. nu cred in coincidente destea. mai are cineva vreo parere?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    1
    Si eu am aceiasi problema tot de ieri dar eu nu am dat nici un raiting nimic alte soluții

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    1
    Asta patesc si eu tot de ieri dimineatza ... De la ce sa fie ? Am sters tot am resetat telefonul de pe alt telefon nu merge ... Are cineva o solutie ?

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Poate e prost semnalul...sau poate e de la ei

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Poate e prost semnalul...sau poate e de la ei
    "E de la ei", vechea lozinca )