Results 1 to 9 of 9
Like Tree6Likes
  • 1 Post By Bogdan Astefanei
  • 1 Post By Stratila Alexandru
  • 1 Post By Bogdan Astefanei
  • 1 Post By Stratila Alexandru
  • 1 Post By Bogdan Astefanei
  • 1 Post By Stratila Alexandru

Thread: Problema trimitere tricou oficial

  1. #1
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782

    Unhappy Problema trimitere tricou oficial

    Azi am achizitionat " Tricou deplasare Real Madrid " pe un cont secundar si nu imi apare butonul de trimitere ...



    Care-i problema de ce nu apare butonu de Trimitere cadou , nu am ce sa fac cu tricoul pe contu ala secundar ...
    Inca nu am adaugat tokeni ca sa-l pot trimite , stiam ca nu il pot trimite dar de ce nu apare butonu ?
    Daca cumpar tokeni in apare butonu sau pot considera pierduti tokenii dati pe tricou ?
    Stratila Alexandru likes this.

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Azi am achizitionat " Tricou deplasare Real Madrid " pe un cont secundar si nu imi apare butonul de trimitere ...



    Care-i problema de ce nu apare butonu de Trimitere cadou , nu am ce sa fac cu tricoul pe contu ala secundar ...
    Inca nu am adaugat tokeni ca sa-l pot trimite , stiam ca nu il pot trimite dar de ce nu apare butonu ?
    Daca cumpar tokeni in apare butonu sau pot considera pierduti tokenii dati pe tricou ?
    Da,va aparea ! Trebuie doar sa cumperi tokeni dea aceeasi valoare ca tricoul ! Daca tricoul e 99 trebuie sa cumperi 99 Si dupa vei putea trimite tricoul
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #3
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Bun Mersi pentru raspuns

    Nu stii din intamplare daca eu adaug 100 tokeni si trimit tricoul asta voi mai putea trimite si altu de aceeasi valoare sau daca de exemplu eu am 3 tricouri de 99 tokeni fiecare , trebuie sa cumpar 300 tokeni ca sa le pot trimite pe toate ? caut de ceva vreme raspuns la intrebarea asta dar nu am primit nici un raspuns sigur 100%.
    Stratila Alexandru likes this.

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Bun Mersi pentru raspuns

    Nu stii din intamplare daca eu adaug 100 tokeni si trimit tricoul asta voi mai putea trimite si altu de aceeasi valoare sau daca de exemplu eu am 3 tricouri de 99 tokeni fiecare , trebuie sa cumpar 300 tokeni ca sa le pot trimite pe toate ? caut de ceva vreme raspuns la intrebarea asta dar nu am primit nici un raspuns sigur 100%.
    Poti trimite orice tricou,nu trebuie sa cumperi tokeni de fiecare data .
    Dupa ce ai cumparat poti farma si trimite cate vrei
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #5
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Multumesc foarte mult pentru raspuns
    Stratila Alexandru likes this.

  6. #6
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Multumesc foarte mult pentru raspuns
    Nu ai pentru ce
    Asa am si eu un tricou pe un cont secundar si acum astept sa il pot trimite !
    La fel trebuie sa bag 115 tokeni
    Bogdan Astefanei likes this.

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    stai ca eu nu am inteles...deci eu cumpar un tricou pe alt cont...ca sa il trimit de acolo pe alt cont trebuie sa cumpar T-uri sau sa am T-uri in valoarea tricoului p cont?

  8. #8
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Madalin Florin View Post
    stai ca eu nu am inteles...deci eu cumpar un tricou pe alt cont...ca sa il trimit de acolo pe alt cont trebuie sa cumpar T-uri sau sa am T-uri in valoarea tricoului p cont?
    Da, exact asa.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    ) deci trebuie sa cumpar neaparat sau sa strang? asta era intrebarea.