Results 1 to 2 of 2

Thread: Recomandari

  1. #1
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235

    Recomandari

    Acum o luna am invitat mai multi prieteni de pe facebook sa joace Top Eleven in speranta ca unul va accepta s-o faca .
    In final unul a acceptat , dar mi-am dat seama ca nu imi primisem recompensa de 1 token , iar atunci cand el a facut transferuri ( vazand la "Stiri" ) , povestea s-a repetat ... nu mi s-a adaugat nimic . La inceput am zis ca poate nu am observat bine deoarece erau sume mici de tokeni (1) , asa ca am asteptat sa treaca nivelul de pe primele patru pozitii , lucru care s-a si intamplat , participand in Liga Campionilor . El castiga 3 meciuri cosecutive in aceasta competitie , asa ca trebuia sa am 3 tokeni in plus , dar nci asa nu a mers .
    Intrebarea mea este de ce nu am primit nimic , desi am indeplinit toate conditiile pentru a primi tocheni ?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Aceasta persoana este pe sv. cu tine?

    Idea e... daca inainte sa-i trimiti invitatia in joc a primit o invitatie de la alta persoana chiar daca nu a acceptato e posibil sa-i apara acelei persoane ca fiind colaboratorul sau.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook