Results 1 to 9 of 9

Thread: vizionare videoclipuri fara sa primesc cadoul?!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    3

    vizionare videoclipuri fara sa primesc cadoul?!!!

    salut am si eu o problema cu acest joc top eleven acu o saptamina vizionam cite 15-20 clipuri si primeam tot atitea cadouri acum nu stiu ce s-a intimplat ca nu imi da decit 3 indiferent cite clipuri vizionezi .Daca stie cineva ce se intimpla va rog dati-mi un raspuns . Va multumesc anticipat

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salut, nu stiu exact care-i cauza si nu te putem ajuta, doar cei care ofera videoclipurile ex: matomy, superads, etc te pot lamuri deoarece ei se ocupa strict de aia.

    Oricum 15-20 de clipuri pe zi din Romania mi se pare enorm. Daca folosesti programe VPN nu-ti mai recomand deoarece risti sa primesti ban, multa bafta!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    3

    ms mult

    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Salut, nu stiu exact care-i cauza si nu te putem ajuta, doar cei care ofera videoclipurile ex: matomy, superads, etc te pot lamuri deoarece ei se ocupa strict de aia.

    Oricum 15-20 de clipuri pe zi din Romania mi se pare enorm. Daca folosesti programe VPN nu-ti mai recomand deoarece risti sa primesti ban, multa bafta!
    am folosit cei drept cred ca de aceea m-au limitat

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Bentu Cristian Constantin View Post
    am folosit cei drept cred ca de aceea m-au limitat
    Folosesti pe riscul tau dar risti sa-ti inchida contul, bafta!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Folosesti cu cap ,cand ai nevoie nu mereu ,ca bati la ochii..

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    3

    Da ms

    Quote Originally Posted by Budau Ciprian View Post
    Folosesti cu cap ,cand ai nevoie nu mereu ,ca bati la ochii..
    oricum m-au limitat imi da 3 seara 3 dimineata in tottal 6 tot e bun
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 04-30-2015 at 10:14 AM.

  7. #7
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Bentu Cristian Constantin View Post
    oricum m-au limitat imi da 3 seara 3 dimineata in tottal 6 tot e bun
    Eu unul nu-ti recomand sa folosesti, mai bine te multumesti cu mai putin decat deloc dar e la libera ta alegere, bafta!



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  8. #8
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Dar de sezonul acesta nu mi-a mai mers deloc vreun videoclip? Ce se intampla? Inainte mergeau 2 pe zi acum niciunul!..
    Si de ce celor de afara le dau cate 4-5 videoclipuri, adica 4-5 boostere si in Romania nimic...nu m-i se pare corect!
    Last edited by Voicu Marian Adrian; 01-13-2016 at 09:09 AM.

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Voicu Marian Adrian View Post
    Dar de sezonul acesta nu mi-a mai mers deloc vreun videoclip? Ce se intampla? Inainte mergeau 2 pe zi acum niciunul!..
    Si de ce celor de afara le dau cate 4-5 videoclipuri, adica 4-5 boostere si in Romania nimic...nu m-i se pare corect!
    Pai nu e vina jocului ca X si Y alege sa-si faca reclama in Anglia si nu in Romania. Daca X si Y care-si fac reclama, nu au piata de deschidere aici de ce sa-si foloseasca resursele sa-si promoveze produsele in Romania? E simpla logia

    Dar da, e enervant ce-i drept
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook