Results 1 to 10 of 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By jameesbond12

Thread: Prima de victorie

  1. #1
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197

    Angry Prima de victorie

    Zic sa dau un amical cu o echipa mica, imi mai trebuiau 6 goluri sa trec la nivelul 3 "masina de goluri". Ok, castig 8-0 imi si citesc acolo la recompense, prima de victorie 6M (MAXIM pentru nivel 13). Am zis ca ii o eroare de scriere sau ceva, dar inchid, ies din meci si cand ma uit la buget.. aveam cu 4M mai putin!

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    2
    Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru in urma cu cateva minute.
    Doar ca mie mi s-au luat 15M (prima maxima de victorie in campionat pentru nivelul meu).
    Eu am prima setata la 40K de 8-10 sezoane !

  3. #3
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    In ultima vreme numa erori are jocul. Pierd cu ultima clasata care in tot acest timp a facut doar 1 egal in rest infrangeri.. eu eram pe primul loc, 2-0 pentru ei . Acum vad ca ma fura si la bani, iar eu is la limita cu bugetul.. si chiar daca nu as fi, nu se face asa. E un joc in care unii investesc milioane de lei, alti sute de euro.. fiecare cum is permite. Ar trebui sa bage si ei bani in servare, softuri, in tehnicieni IT sau ce stiu ei dar sa fim respectati ca ei castiga bani de pe noi, nu invers!

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    O sa testez asta sa vad ce si cum. Aveti vreo poza ceva care sa dovedeasca? La buget, etc?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    O sa testez asta sa vad ce si cum. Aveti vreo poza ceva care sa dovedeasca? La buget, etc?
    " Am zis ca ii o eroare de scriere sau ceva, dar inchid, ies din meci si cand ma uit la buget.. aveam cu 4M mai putin! "


    Chiar nu m-am gandit ca se poate intampla, am crezut ca ii eroare de scriere. Orice poza as face nu am cum sa demonstrez! Dar nu am de ce sa minti. Nu e vorba de 4M din buget, e vorba de respectul fata de jucatori, adica de cei care le umple lor buzunarele. Jocul este de 4 poate chiar 5 ani, sa ai asemenea erori.. infrangeri neasteptate, picarea sv in timpul licitatiei, iti da cu japca prime maxime etc

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Problema a fost rezolvata si banii au fost oferiti inapoi!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Prea multe erori au aparut ,cu mine are ceva jocu asta ,joc de 22 de sezoane si nu am luat niciodata cupa sau ucl. Plus de alta iau bataie sau fac egal cu echipe cu mult sub mine si i bat pe aia mai mari ca mine.foarte straniu.
    Plus de asta ar trebui sa bage si ei niste premii cu tokeni macar 10 tokeni la campioni sau ceva,dar asa is hoti astia ,numai pentru ei.

    Am completat intr-o zi o chesti cu 65 de tokeni ,am bagat si card si tot ,pana in ziua de azi ,nu a aparut nici o token...

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    2
    Prima de victorie-prima15m.jpgPrima de victorie-prime.jpg

    Intr-adevar peoblema a fost rezolvata cateva ore mai tarziu.
    Budau Ciprian likes this.

  9. #9
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Nu e vorba de banii din joc, dar nu ar trebuii sa patim asa. Ii o eroare mica, dar sunt altele si mai mari. Trebuie sa se ocupe si ei putin de joc.

  10. #10
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Mihai93 View Post
    Nu e vorba de banii din joc, dar nu ar trebuii sa patim asa. Ii o eroare mica, dar sunt altele si mai mari. Trebuie sa se ocupe si ei putin de joc.
    Altele mai mari cum ar fi?



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations