Results 1 to 7 of 7

Thread: Tokeni disparuti peste noapte!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    16

    Tokeni disparuti peste noapte!

    Salut! Dupa cum spune si titlul,ieri aveam 64 tokeni,am cumparat un fundas la licitatie aseara cu 3 tokeni si azi cand am intrat stupoare...mai am 28 Va rog sa-mi spuna cineva cum sa-mi recuperez tokenii astia ca e chiar bataie de joc. Multumesc!

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Poti depune un tiket catre cei de la nordeus, pentru asta mergi in zona de suport.

    Eu iti recomand, inainte de a depune tiketul sa verifici ce oferte ai facut pentru acesti tokeni. Exista oferte care specifica clar, ca tokeni se retrag in cazul in care nu respecti cerintele.

    Sincer, joc de 4 ani acest joc (am castigat tokeni la oferte si am cumparat tokeni cu bani reali) dar niciodata nu am patit sa dispara tokeni, mai mult, joc si am jucat diferite alte jocuri de acest tip si de 5 ani nu s-a intamplat asa ceva niciodata.

    Eu sunt sigur ca problema e la tine, fie nu ai respectat exact oferta de tokeni, fie ai anulat plata catre ei.

    Daca esti sigur ca nu ai gresit cu nimic ramane doar sa depui un tiket catre echipa de suport, ei vor verifica foarte atent ce s-a intamplat si daca dreptatea este de partea ta o sa primesti tokeni inapoi, daca nu, nu.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    16
    Pai astia au fost tokeni stransi in doua sezoane,nu cumparate sau castigate.

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by farcasalexxx View Post
    Pai astia au fost tokeni stransi in doua sezoane,nu cumparate sau castigate.

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
    atunci depune tiket catre echipa de suport

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    16
    Ok,mersi!

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Jetoanele nu au cum sa dispara asa peste noapte, singur exista un motiv. Incearca sa trimiti un email la support@nordeus.eu scrie detaliat tot ce s-a intamplat si nu uita sa adaugi FB Id-ul sau like-ul de la profilul de FB. (scuze ca am raspuns asa tarziu)
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    10
    Prietene, cum zicea si Slaniceanu mai sus, si eu joc de 36 de sezoane si niciodata nu mi-au disparut tokeni.
    Ceva s-a intamplat ... ori ai folosit programe vpn, ori ai facut oferte cu free trial si ai anulat ...
    Scrie-le la adresa mentionata de colegii de forum si daca chiar esti curat cu siguranta ca o sa primesti inapoi tot ce ti se cuvine. Daca nu ... s-ar putea sa primesti ban ...