Results 1 to 3 of 3

Thread: nu primesc tokenii de 3 zile ! ???

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1

    nu primesc tokenii de 3 zile ! ???

    De 3 zile am aceeiasi tokeni, 6 , deabea ce~mi facusem rost de cativa jucatori si restuu incercam sa~i strang ...
    Dar de 3 zile nu primesc tokenii , am contractul semnat pentru drepturile tv , "35" acela care iti da bouns la fiecare 4 zile consecutive accesate ! Bun.. deci astept sa ma ajutati ! Multumesc anticipat !

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Trimite un email la support@nordeus.eu si nu uita sa adaugi profilul de FB sau ID-ul profilului.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Fc Bucuresti View Post
    De 3 zile am aceeiasi tokeni, 6 , deabea ce~mi facusem rost de cativa jucatori si restuu incercam sa~i strang ...
    Dar de 3 zile nu primesc tokenii , am contractul semnat pentru drepturile tv , "35" acela care iti da bouns la fiecare 4 zile consecutive accesate ! Bun.. deci astept sa ma ajutati ! Multumesc anticipat !
    asa cum a spus sefu' trimite mail la suport.

    am si eu o intrebare: ai intrat zilnic pe joc?

    la oferta specificata de tine se primesc tokeni DOAR daca te autentifici zilnic, daca nu te autentifici NU primesti nimic (sincer eu cred ca tu nu ai intrat pe joc si de aceea nu ai primit tokeni)