Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: problema.

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Si ink ceva dak jucatori il iau liber de contrac dc mi se iau bani??achuma chiar nu mai inteleg nimic:O:O:O

  2. #12
    Pro Ro Edu's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Huelva
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by alex9 View Post
    Si ink ceva dak jucatori il iau liber de contrac dc mi se iau bani??achuma chiar nu mai inteleg nimic:O:O:O
    liber de contract=nu platesti nimic pentru el , numai tokenurile sa aduci jucatorul
    si cei care nu ii cumpara si nici sa reziliezi contractul nu ai atunci lasa-i sa plece singuri in primele 7 zile din urmatorul sezon dupa ce nu primesc o reinoire de contract !

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    ok Ms fain edu

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by alex9 View Post
    Si ink ceva dak jucatori il iau liber de contrac dc mi se iau bani??achuma chiar nu mai inteleg nimic:O:O:O
    Ti se iau banii pe contract. Sau prima de de instalare, ceva, cum iti iau cand renegociezi contractele pentru a le extinde.

  5. #15
    Rookie adriano_vl's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    66
    salariul pe sezon e putin si nu observa el ca ii ia ceva

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    4
    am colaboratorii dar nu le pot vedea meciurile sa le dau sustinere nu imi apar la meciuri ...de ce?

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    1
    Cum aflu pe ce server sunt ??

  8. #18
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    O măgărie aia cu tinerii jucători ,să dai 15 20 de tokeni să semnezi cu un jucător ,ce aveţi mă sunteţi bolvani ,înţeleg că sunteţi fomişti dar nici în halu asta. păi 15 tokeni i fac în 10 -15 zile.Măcar de era de 6 stele ,te mai încurcai să dai ,dar să fie de 4...scârţie.

  9. #19
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Asa sunt si eu, acum 1 an ne sustineam toti prietenii, eram grup de 6-7 persoane .. acum doar cu 1 sunt pe server. E urat, ar fi bine sa putem sa ne schimbam serverul macar odata la 12 luni .. sau sa fie permis o singura data! Asa din respect fata de noi, care stam si le bagam bani in conturi!
    Macar am avut noroc si joc cu foarte multi pe server, nu am probleme la transferuri ba chiar obtin transferuri foarte buna fara zeci de tokenuri.

Page 2 of 2 FirstFirst 12