Results 1 to 3 of 3
Like Tree2Likes
  • 2 Post By florian slaniceanu

Thread: probleme cupa: 2 goluri in plus echipa adversa

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2

    Angry probleme cupa: 2 goluri in plus echipa adversa

    Salut!
    Desi am invins cu 4 la 1 echipa galatasaray sk , dupa ce am iesit din joc a aparut scorul 4-3 , astfel dintr-o eroare sau bug
    s-au calificat ei.
    LA FINALUL MECIULUI SCRIA CLAR CA M-AM CALIFICAT EU CU SCORUL GENERAL DE 5 LA 4 , DAR DUPA CE AM IESIT DIN MECI ALT SCOR MI-A APARUT.
    S-A MAI INTAMPLAT CHESTIA ASTA?
    MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU RASPUNS!!!

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Marius Cocean View Post
    Salut!
    Desi am invins cu 4 la 1 echipa galatasaray sk , dupa ce am iesit din joc a aparut scorul 4-3 , astfel dintr-o eroare sau bug
    s-au calificat ei.
    LA FINALUL MECIULUI SCRIA CLAR CA M-AM CALIFICAT EU CU SCORUL GENERAL DE 5 LA 4 , DAR DUPA CE AM IESIT DIN MECI ALT SCOR MI-A APARUT.
    S-A MAI INTAMPLAT CHESTIA ASTA?
    MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU RASPUNS!!!
    da, eu am patit ceva asemanator, am terminat meciul (meci urmarit on-line) cu 0-1 si imediat cum am primit raportul meciului am vazut ca de fapt s-a terminat 1-1 (golul marcat de mine nu a fost vizibil in timpul meciului).

    e o eroare temporara legata de server - parca ceva de genul asta
    Adam Andrei and Marius Cocean like this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    da, eu am patit ceva asemanator, am terminat meciul (meci urmarit on-line) cu 0-1 si imediat cum am primit raportul meciului am vazut ca de fapt s-a terminat 1-1 (golul marcat de mine nu a fost vizibil in timpul meciului).

    e o eroare temporara legata de server - parca ceva de genul asta
    mersi !
    nu stiam ce s-a intamplat, ma gandeam eu ca la ce echipa are nu aveam cum sa bat cu 4 - 1.
    .