Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree1Likes

Thread: Am castigat campionatul dar nu am primit recompensa!

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89

    Exclamation Am castigat campionatul dar nu am primit recompensa!

    Salut Top Eleven!

    La finalul acestui sezon sunt bucuros pentru ca am castigat campionatul al patrulea sezon consecutiv, dar si ci champions league. Din pacate, castigarea campionatului nu a insemna pentru mine si primirea recompensei pentru locul 1. Atasez mai jos pozele care fac dovada cel mentionate de mine. Astept cu interes raspunsul si rezolvarea acestei situatii nefericite.
    Attachment 81575Attachment 81576Attachment 81577Attachment 81578

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    La fel si eu...cred ca toti au patit asa, administrez vreo 5 conturi si la fel, indiferent de pozitia in liga, nu au primit banutii

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89
    Sper sa primim recompensele si un bonus pentru inconvenient.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Nici eu nu am primit banii...bine ca ai scris tu ca nu verificasem. dupa ce ca ne jecmanesc cu noile transferuri, nu ne mai dau nici banii munciti )

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by funqer View Post
    Nici eu nu am primit banii...bine ca ai scris tu ca nu verificasem. dupa ce ca ne jecmanesc cu noile transferuri, nu ne mai dau nici banii munciti )
    Eu nu intentionez sa cumpar jucatori in prima saptamana din acest sezon. Astept sa se linisteasca piata si dupa iau cateva rezerve. Imi pastrez tokeni pentru a cumpara jucatori dupa ce se va schimba din nou conceptul de marketplace. Am 13 jucatori buni si defilez cu ei.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    si eu am echipa buna...doar portar imi mai trebuie. si cand se schimba piata iar, dupa prima saptamana?

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by funqer View Post
    si eu am echipa buna...doar portar imi mai trebuie. si cand se schimba piata iar, dupa prima saptamana?
    Dupa o saptamana isi fac nebunii echipele si nu se mai liceteaza asa mult. Personal, eu ma astept sa revine sa vechiul concept de marketplace sau sa faca altul. Asta e un dezastru.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    Da, e cea mai mare prostie pe care puteau sa o faca. Sper sa revina macar cum era inainte...

  9. #9
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Cica au remediat, cel putin la mine, nici nu stiu de ce ma agit, am facut azi, 1 - 1, eu 111% si el 83% in cupa, el avand 4 jucatori de 3 stele in echipa, niste rebuturi batrane...ce sa mai zic....chis pe el de joc...
    AdrianSerban89 likes this.

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    89
    cine a zis ca au remediat? eu am echipa de 108% si am avut in cupa cu echipa de 3 stele, 52% si m-am chinuit pana in min 82 sa dau un jeg de gol. nu a avut absolut nici o faza, numai eu, dar a respins absolut tot. i-a punctat portaru' 9. nu ma mai agit, a devenit o mizerie de joc, mai ales cu noile transferuri

Page 1 of 2 12 LastLast