Results 1 to 9 of 9

Thread: Moguca hakerska ekipa

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5

    Question Moguca hakerska ekipa

    U mojoj ligi nivo 7 pojavio se klub koji je trenutno jaci od skautske ponude igraca. Interesuje me da li je ovo moguce da je toliko jaci od nas ostalih, da je kupio 1500 tokena, ulozio 100M para i jos mu ostalo oko 50M....Nije nista tofejniji od drugih
    Evo njegove slike igraca:

    Moguca hakerska ekipa-fcsteaua1.jpg

  2. #2
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Jeste moguce je,ja sam imao jos jaci tim.....
    Nema tu nista cudno i nema sta da te cudi,kad bi ti pokazao tim koj je samnom u ligi pao bi u nesvest.
    Tek si poceo da igras i nagledaces se svacega
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Pa posto je igrac poceo od 01.2013 da igra, mislim da je na pocetku sezone ovo najjaca kombinacija da se kupi...od skauta. Igrao sam skoro svake godine, gledao sastav gotovo svake ekpe koje su bile i po 2 sezone ispred, ali ovakav sastav i ovoliko jaci (svaki igrac je 59) od svih ostalih je neverovatan... Da podsetim, max nivo igraca prilikom obicne licitacije je 54 a skauta 59.
    kod nekih drugih igrica na netu, postoji stroga zabrana upotrebe skripti i drugih pomagala, i za svako nepostovanje sledi ban ili diskvalifikacija... Ne znam ovde kako je????
    Znam da postoje neki programi koji ti daju novac i tokene koliko hoces, pa ako se ovaj trend nastavi, verovatno cemo morati svi da hakujemo svoje ekipe, jer ovde ne pomaze nikakva taktika))

  4. #4
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by mives View Post
    Pa posto je igrac poceo od 01.2013 da igra, mislim da je na pocetku sezone ovo najjaca kombinacija da se kupi...od skauta. Igrao sam skoro svake godine, gledao sastav gotovo svake ekpe koje su bile i po 2 sezone ispred, ali ovakav sastav i ovoliko jaci (svaki igrac je 59) od svih ostalih je neverovatan... Da podsetim, max nivo igraca prilikom obicne licitacije je 54 a skauta 59.
    kod nekih drugih igrica na netu, postoji stroga zabrana upotrebe skripti i drugih pomagala, i za svako nepostovanje sledi ban ili diskvalifikacija... Ne znam ovde kako je????
    Znam da postoje neki programi koji ti daju novac i tokene koliko hoces, pa ako se ovaj trend nastavi, verovatno cemo morati svi da hakujemo svoje ekipe, jer ovde ne pomaze nikakva taktika))

    Ovde je decko kupio igrace sa skaut liste,ovo su skaut igraci i ja sam imao 20 kupljenih skaut igraca isto i svakog sam platio 50 tokena plus pare i sta tu ima da te cudi?
    I ti imas isto to pravo kao i svi drugi sto imaju,imas tokene ti si Real Madrid,nemas tokene ti si Selta i tu je kraj ove glupe price
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Ma OK ... nisam mislio da cu da ispadnem glup, ali mi je bila cudna ekipa. Ako ima jos takvih onda sam ja u teskoj zabludi... Mislio sam da ulaganjem 10-20 evra mesecno, mogu da ostvarim neki veci uspeh, i da citam ovde razne taktike, i crtam sheme))) Koja zabluda cccc Hvala sto si mi otvorio oci da se ne zamlacujem previse)

  6. #6
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Ima jos jacih,ja imam u ligi timove koji su Legende.
    E zamisli koliko treba para da napravis tim da ti budu legende?
    Prosle sezone sam izbaci jedan takav tim iz polufinala lige sampiona a sad sam sa takvima u ligu i borim se da budem 7 na TOM PROFILU.
    Mada cu najverovatnije da pomerim igrace i sabotiram sezonu iako sam i ove sezone dove na tom profilu 3 skauta.
    Igra i postoji radi takvih koji ulazu 1000 evra po sezoni a ne za nas koji ulazemo mnogo manje.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  7. #7
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Moguće je. Svakako možeš prijaviti podršci da proveri.

  8. #8
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ne verujem bas da je ovo hakerska ekipa, jednostavno je bacio 100 eura i kupio 1031 token i toliko...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    још да купи мl и mr да има у резерву и бог да га види :d