Results 1 to 1 of 1

Thread: Потребни реферали :)

  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139

    Потребни реферали :)

    У питању је онлајн стратегијска игрица. Србија има активних 12.661 играча а у целом еСвету их је 198.723. Наравно поло од тог броја су мултији :/ Основна ствар у игрици је ратовање за ресурсе против других војних савеза. Ту смо најјачи у овом виртуелном свету, јер српски играчи редовно остварују највећу штету противничким савезима. То се види и на мапи еСвета. Свако ко жели може да постане припадник војне јединице убрза и олакша свој напредак. Све војне јединице врше редовне поделе хране и оружја својим припадницима , док за цивиле дели држава и то само кад догори до ноката

    Поред војног модула, постоји и економски. Постоје фабрике за производњу оружја и фабрике за производњу хране као и ресурса потребних за исте. Фабрике су разврстане у 7 ниво и за сваки наредни апгрејд је потребно издвојити одрећену количину новца. На самом почетку сви играчи добијају на поклон фабрике од стране игрице и тако им је олакшан напредак у овом еСвету.

    Поред ова два модула постоји и политички. Ту играч има могућност да се учлани у странку, постане конгресмен, председник странке, члан владе или председник еСрбије који се бира сваког месеца.

    Такође онај ко жели може да отвори своје новине и прикупља претплатнике на свој часопис. Када сакупи 1000 добија медаљу за новинарство. Претплате су бесплатне, тако да ако неко има идеју о чему би писао, није проблем да се доже до награде


    ТРЕНУТНО СТАЊЕ НА МАПИ еРепублика



    Ова црвена империја преко Италије и Француске је еСрбија. Изгледа да смо опет кренули да "ослобађамо" Тексас Не видите Хрватску на мапи? Ни ја


    ИЗГЛЕД ПОЧЕТНЕ СТРАНЕ:






    ИЗГЛЕД ПРОФИЛНЕ СТРАНИЦЕ:






    ИЗГЛЕД БОЈНОГ ПОЉА:





    Игрица је веома проста за играње и потребно је пратити упутсва која се појављују у левом углу екрана.За оне који се не сналазе са енглеским , постоји и српски језик.



    Ко жели да се региструје нека кликне на следећи линк:

    Бесплатна интернет стратешка игра еРепублик | еРепублик

    Хвала

    П.С. Ако је ово писаније против правила форума. молим модераторе да га избришу без да добијем казнене поене. На еРепублику имам 2 комада и то ми је довољно
    Last edited by SrbIN71; 09-27-2013 at 04:15 PM.