Results 1 to 6 of 6
Like Tree8Likes
  • 1 Post By abc
  • 7 Post By Milan Dj.

Thread: Rekordi...

  1. #1
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29

    Rekordi...

    Pozdrav menadzeri)) Interesuje me samo ima li neko ko bi mogao reci radi li se o rekordu u broju nastupa za jedan tim... Unaprijed hvala, pozzz
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Rekordi...-snap-2014-01-08-23.00.47.jpg  
    Shadow likes this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja lično nisam imao igrača ovog kalibra. Ali Djalović je imao igrača sa preko 500 utakmica čini mi se da je toliko igrao.

  3. #3
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Sjecam se da je postojao topic "Rekordi" na starom forumu i bio je jako interesantan. Ne znam ima li ga ovde, ali bilo bi lijepo caskati malo o tome... Ovaj igrac je cijelu karijeru kod mene, naravno pojacavao sam ga malo sa licnim trenerom i isplatilo se)) Na kraju sezone se povlaci, pa reko da postavim sliku... U svakom slucaju, i da nije rekord, mislim da je vrijedno paznje))
    A evo malo sam racunao, kupljen je na pocetku sezone kada je imao 18 i igrao je punih 15 sezona u prosjeku 24.9 meceva po sezoni Malo sam i ja iznenadjen, postoji mogucnost da cifra nije tacna jer tada nije bilo ovih podataka o karijeri...
    Last edited by abc; 01-09-2014 at 06:52 AM.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ostaće ova tema ovde pa ko misli da ima nešto vredno pomena neka postavi
    Šteta što granica povlačenja nije veća.

  5. #5
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Malo da osvezimo temu

    Nakon 15 sezona u klubu i odigrana 692 zvanicna meca, kraj karijere za ovog igraca. Uz 371 gol ima sigurno isto toliko i asistencija... Osvojio je 35 trofeja za 15 sezona u klubu. Legenda


  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    3
    Screenshot by Lightshot ako ima neko ko je počeo da igra igru pre neka se javi