Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
Like Tree2Likes

Thread: PES (Pro Evolution Soccer)

  1. #11
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Quote Originally Posted by bojan2143 View Post
    U pravi si male su razlike izmedju 12-ice i 13-ice jedino sto je razlika u 13-ici pada mnogo manje golova glavom posle centarsuta, u 12-ici svaki 2-3 centarsut je bio gol.
    E da centaršutevi su baš problem u 13-ici. Koliko su bili laki u 12-ici toliko sada u 3 tekme dam jedan centaršut Više ni ne napadam po bokovima
    Kako ti ide sa Milanom? Igrao sam par puta sa njima i baš im je slaba odbrana.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  2. #12
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Sta da se radi, krpim nekako, igram na balotelija ili kontre preko robinja, mada ako neko bira barsu ili real a igra priblizno dobro kao ja ili bolje onda uzmem man. city jaki su ko zemlja, imaju najjacu odbranu na igrici (pes edit 3) Kako tebi ide sa arsenalom probao sam njima cini mi se da su slabiji od milana
    Mourinho likes this.

  3. #13
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Siti je keva. Imaju odličnu i odbranu i napad. Mada mislim da Real i Barsa nemaj premca. To su najjači timovi.
    Arsenal meni baš leži. Odbrana je solidna, golman je bušan ko niko, zato često stavljam Fabianskog, bitno mi je da su svi brzi. U napad ne stavljam Giroud-a, već Walcott-a. Igram standardno 4-2-3-1 Dosta idem na dribling i trougao u prazan prostor jer je Walcott brži od svih odbrambenih. Odbranu dobro igram, jedino mi je problem u napadu centaršut. Imaš neki predlog kako to da poboljšam?
    bojan2143 likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  4. #14
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by Mourinho View Post
    Siti je keva. Imaju odličnu i odbranu i napad. Mada mislim da Real i Barsa nemaj premca. To su najjači timovi.
    Arsenal meni baš leži. Odbrana je solidna, golman je bušan ko niko, zato često stavljam Fabianskog, bitno mi je da su svi brzi. U napad ne stavljam Giroud-a, već Walcott-a. Igram standardno 4-2-3-1 Dosta idem na dribling i trougao u prazan prostor jer je Walcott brži od svih odbrambenih. Odbranu dobro igram, jedino mi je problem u napadu centaršut. Imaš neki predlog kako to da poboljšam?
    Nemam mnogo je tesko dati gol, samo ako je sam igrac sutiram, a ako je odbrambeni pored mene idem na x najblizem igracu. Ja igram 4DC-DMC-2MC-AMC-SS I FC sa posedom lopte. Takodje dosta forsiram trougao u prazno napadacima , robinjo je brz ali ga lako izguraju dok baloteli izdrzava sve duele (imao sam pata na pocetku sezone davao mi je 50% golova ali ode u korintias sad baloteli drzi ekipu iako ga ne cenim bas nesto)

  5. #15
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Ma Balotelli ti je zmaj igrač Meni nije jasno što su ga prodali ovi iz Sitija.
    Dobra je to formacija. Šteta što El Shaarawy ima slabu ocenu, inače sa njim mislim da bi to bila ekipa ubica Valjda će mu bolju ocenu dati u narednom PES-u.
    Meni ekipu drže Walcott i Cazorla. Bez njih ništa.
    Jel igraš turnire možda?
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  6. #16
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Nisam jos odigrao nijedan, samo ovako sa ortacima kad se skupimo ali odigracu nekad Ti kako prolazis na turnirima? Koja su pravila jer ti biras tim ili se izvlaci?

  7. #17
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Pa ja sam igrao na dva turnira, ali jedan u organizaciji mog faksa i jedan u okviru igraonice.
    Ovaj na faksu je podrazumevao da igramo prvo u grupi od 6-oro, prolaze prvi i drugi. Dalje se igra na ispadanje.
    U igraonici se igralo klasično na ispadanje. Bila su malo strožija pravila, tipa imaš minut da namestiš formaciju.
    Uglavnom i na jednom i na drugom sam biraš tim, doduše bio je dogovor da se ne uzimaju Barca i Real, jer su prejaki. Raspoloženje zeleni, speed game 0 (što se meni ne sviđa, više volim bržu igru) i to je to. Na faksu sam prošao grupu i ušao u polufinale, a u igraonici sam pobedio 4 lika i izgubio od 5-og na penale i on je posle i osvojio turnir. Uglavnom bilo je baš zabavno. Sve vreme me drmala neka pozitivna trema.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  8. #18
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Igram svkai PES jos od sestice, ako cemo realno, u 13ici su bas unistili barsu, posebno messija, msm, ko zna da igra takav stil igre njemu je naravno dobro, ali ja kad igram protiv real sa messijem online, sergio ramos messija prestigne onako opusteno znaci messi blizi lopti i ovaj dobije turbo pogon i leti kao nenormalan i prvi uzme loptu, ali zato roben sta radi, ono nije humano, driblinzi su odlicno uradjeni, takodje igram na sony-u, medjutim isto tako ako se uzme real ronaldo gurne skroz napred i quick counter taktika i zdravo, samo pumpas troguao i L1 i to je sigurna pobeda, mada to smara, makar mene, i golovi si jeako lako daju za 25-30 metara L2 + kocka i to je zavrsen posao
    Golmani su dosta bolji od 12ice i nema vise "RMB" suteva, mislim na messija,vilju,robena i jos pojedine napadace koji su imali tu sposobnost

  9. #19
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Ma zato retko i igram sa Barsom i Realom..nerealno su jači od ostalih.
    Pretpostavljam zbog pomene Robena da igraš sa Bajernom. Meni su oni odlični, samo su im odbrambeni igrači mega spori.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  10. #20
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Jeste, i to izuzetno mnogo, u vecini slucajeva sa njima, i zaista mi odlicno ide, posto igram samo ranked online, jel ovako i nemam sa kim, istina da sa njima kad neko uzme real i gurne ronalda napred i samo pumpa trougao sanse u dosta manje, ali ribery i roben rade extra posao

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast