Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
Like Tree3Likes

Thread: Top Elevendaki En iyi Taktik Hangisi?

Rookie

Top Elevendaki En iyi Taktik Hangisi?

HEr menajerin kendine gore rakibini yenmek icin kendine ozel bir taktigi vardir. Sizce en iyi taktik hangisi? Yenilmez taktik diye birsey var mi?

Newbie torje's Avatar
    -----------------GK-----------------

---------DC-----DC-------DC--------

DMR------------------------------DML

-----------MC--------MC-------------

AMR------------------------------AML

----------------ST-------------------

Kesinlikle deneyin, pişman olmayacaksınız. Emirleri Ofansif ve Tam saha pres yapın
    Legend of SPARTAK PENDİK

Newbie
    -----------------gk-----------------

dl--------------dc----------------dr

---------------dmc------------------

---------mc---mc----mc------------

amr------------------------------aml

----------------st-------------------

Rookie H1PP00's Avatar
    Gk - dc dc dc - mc mr ml amc st st

Newbie
    En iyi taktik diye 1sey yok maalesef bu oyunda rakibe gore taktik var. 7 yildiza ramak kaldi ama stabil sekilde 1 taktikle oynarsan ve rakip taktik senin zaafini yakalarsa 3 yildizli adam bile harcar. Tecrubeyle sabittir.

Ama rakip dmr dml kullanmiyorsa amr ve aml kullanip kanatlardan akin yapmak daha faydali. Dl dc dc dr mc mc mc amr aml st. Yada 4-5-1 V o da olmadi 3dc 1dmc 3mc 2amr aml 1 st. Tabi rakip amc kullaniyorsa dmc li taktikler daha iyi.
    Last edited by Husein Yılmaz; 05-20-2013 at 07:29 PM.

Newbie
    Bu oyunda sağlam bir taktik arıyorum arkadaslar utfen yardım edin

Newbie
    Maçtan önce baska bir taktiği uyguluyorum sonra maça 15 dk kala asıl taktiği uyguluyorum sonra rakip benim taktiğe baktığı için oyle kalıyor...

Newbie
    Bu kadro aslında güzel fena değil ama emirleri buna göre ayarlıyarak vermeliyiz.

Newbie
    Yinilmeyen bir taktik yok.Amma 3-2-3-2 taktiki en güzel taktik .Her kese bu taktiki tavsiye ederim.
    ----------------------------------------------------------------GK-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------DC-----DC-----DC------------------------------------------------------------
    --DML-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------DMR--
    --------------------------------------------------------MC----MC-----MC---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ST----ST---------------------------------------------------------------

KİM TOP ELEVENDE İYİ TAVSİYELER ALMAK İSTERSE BENİ EKLESİN 12 SEVİYEYİM FACEBOOKDA İSMİM: Yasar Soltanzade

Newbie
    Gk-dmr-dml-dc-dc-dc-mc-amc-amr-aml-fc

Page 1 of 2 12 LastLast