Results 1 to 10 of 10

Thread: benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)

Newbie Emin90's Avatar

benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)

güçlü takımlara karşı 4 defans 2 dmc ml(=>) mr(=>) amc(=>) ve st(=>)
    senin düzeyinde takımlara karşı 3 dc 2 dmc ml(=>) mr(=>) amc(=>) ve 2 st(=>)
    taktik (güçlü takımlara karşı sert savunma, güçsüz takımlara karşı sert hucum), her 2 kanattan, kendi sahanda, zor, kısa, bölgesel
    kontra atak taktiği tık
    ofsayt taktıği uygulama yok
    benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-puan-tablosu.jpg
    benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-yirmi-yedi.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Tebrik ederiz

Newbie Emin90's Avatar
    aleyküm selam. sağolun teşekkür ederim.

Bir de mourinhoyu yenebilsem. 9-10 tane taktik denedim okları ileri geri denedim olmadı bir gün elbet yeneceğim

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Emin90 View Post
    aleyküm selam. sağolun teşekkür ederim.

Bir de mourinhoyu yenebilsem. 9-10 tane taktik denedim okları ileri geri denedim olmadı bir gün elbet yeneceğim
    ne ilginctirki ben de mourinhoyu çok yeniyorum hatta 4-5 fark atttığımda oluyor.4-1-2-1-2 dar elmas taktiği ni dene birde

Newbie Emin90's Avatar
    futbolcularım hep 5 veya 6 yıldız. 6. seviyedeyim.48.8 ortalama kalitem var. ama yine de olmuyor. o taktiği de denedim 4-3-3, 5-3-2, 3-5-2, 3-4-1-2 gibi bir çok taktiği uyguladım. sert hucum, sert savunma, ortadan hucum, 2 kanattan hucum, her yönden hucum kısa pas, karışık pas ayrı ayrı deniyorum. ama bir türlü yenemedim
    benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-kar-la-ma.jpg

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Emin90 View Post
    futbolcularım hep 5 veya 6 yıldız. 6. seviyedeyim.48.8 ortalama kalitem var. ama yine de olmuyor. o taktiği de denedim 4-3-3, 5-3-2, 3-5-2, 3-4-1-2 gibi bir çok taktiği uyguladım. sert hucum, sert savunma, ortadan hucum, 2 kanattan hucum, her yönden hucum kısa pas, karışık pas ayrı ayrı deniyorum. ama bir türlü yenemedim
    Click image for larger version. 

Name:	karşılaşma.jpg 
Views:	186 
Size:	71.2 KB 
ID:	44020
    anladığım kadarı ile mourinho ya karşı hep atak futbol seçmişin ve başarısız olmuşun.birde defansif oynamayı dene belki bir faydası olur.birde topla oynama oranları ve sut istatisliklerin nasıl mourinho ya karşı,?

Newbie Emin90's Avatar
    dediğim gibi hucumda yaptım defansta yaptım. 5 defansla 2 dmc ile oynuyorum. yine de olmuyor benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mou1.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mou12.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mou2.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mou22.jpg

Newbie
    3dc-2dmc-1-mc-aml -amr st uygula yenersin

Newbie
    dediğin taktiği uyguladıydım daha önce de. şimdi de uyguladım. 120 dk 0-0 bitti. ama penaltılarda en iyi özellikleri olan futbolcular atamadı. ortalama puanları 55 olan 6. yıldızlı adamlar oluyor. bitiriciliği 60 olan futbolcular penaltı kaçırıyor hocam ne yapayım şansım tutmuyor bir türlü
    benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho1.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho2.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho3.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho4.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho5.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho6.jpgbenim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho7.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails benim taktiğim. yenemediğim tek takım mourinho :)-mourinho.jpg  
    Last edited by Emin Yalçın; 05-11-2015 at 08:43 AM.

Newbie
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    ne ilginctirki ben de mourinhoyu çok yeniyorum hatta 4-5 fark atttığımda oluyor.4-1-2-1-2 dar elmas taktiği ni dene birde
    Dar elmas 4-1-2-1-2 taktiğinde kullandığınız takım emirleri ve oyuncu ok işaretlerini paylaşabilir misiniz?