Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
Like Tree4Likes

Thread: izlemediğim maçları kazanıyorum :)

Rookie

izlemediğim maçları kazanıyorum :)

Arkadaşlar 8.seviyedeyim, uzun süredir dikkat ediyorum, izlediğim maçları ya çok zor kazanıyorum ya da puan kaybediyorum fakat maçı izlemediğim zaman ise kazanıyorum hatta bazen çok farklı kazandığım da oluyor. bu oyunun bir özelliği mi? Tesadüf olduğunu çok düşündüm ama izlediğimde güçsüz rakiplere yenildiğim, izlemediğim de ise güçlü rakipleri yendiğim o kadar fazla oldu ki artık tesadüf olmadığına eminim. neden öyle oluyor acaba?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    Arkadaşlar 8.seviyedeyim, uzun süredir dikkat ediyorum, izlediğim maçları ya çok zor kazanıyorum ya da puan kaybediyorum fakat maçı izlemediğim zaman ise kazanıyorum hatta bazen çok farklı kazandığım da oluyor. bu oyunun bir özelliği mi? Tesadüf olduğunu çok düşündüm ama izlediğimde güçsüz rakiplere yenildiğim, izlemediğim de ise güçlü rakipleri yendiğim o kadar fazla oldu ki artık tesadüf olmadığına eminim. neden öyle oluyor acaba?
    Selamlar;

Tam tersi bende izmediğim maçlarda yeniliyorum ve hatta rahat yeneceğim rakipler beni yeniyor Bu konuda keşke senin gibi olsaydım bende 43.seviyedeyim malesef bu durum bende yok
    Aslıhan Akınçay likes this.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;
    Tam tersi bende izmediğim maçlarda yeniliyorum ve hatta rahat yeneceğim rakipler beni yeniyor Bu konuda keşke senin gibi olsaydım bende 43.seviyedeyim malesef bu durum bende yok

Cidden ama artık sıkılmaya başladım, 1 kere 2 kere neyse de ama bu defalarca olunca insanın canı sıkılıyor ve oyunu bırakmak istiyor. %71 topla oynadığım, 6-7 arkadaşın desteklediği, benden 15 kalite daha altta olan rakibime 3-1 yeniliyorum ve üstelik onu destekleyen yok, kendisi yok, seyircisi 0. Artık oyundan iyice soğumaya başladım çok saçmalamaya başladı bu kadarda olmaz bugün de iyice saçmaladı takıma teşvik primi verdiğim halde yenildim ki yine aynı şekilde birçok alanda üstün olmama ve birçok arkadaşımın beni desteklemesine rağmen. (Not: Asıl hesabımın facesi kapalı olduğu için başka bir hesaptan yazıyorum...)

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Cidden ama artık sıkılmaya başladım, 1 kere 2 kere neyse de ama bu defalarca olunca insanın canı sıkılıyor ve oyunu bırakmak istiyor. %71 topla oynadığım, 6-7 arkadaşın desteklediği, benden 15 kalite daha altta olan rakibime 3-1 yeniliyorum ve üstelik onu destekleyen yok, kendisi yok, seyircisi 0. Artık oyundan iyice soğumaya başladım çok saçmalamaya başladı bu kadarda olmaz bugün de iyice saçmaladı takıma teşvik primi verdiğim halde yenildim ki yine aynı şekilde birçok alanda üstün olmama ve birçok arkadaşımın beni desteklemesine rağmen. (Not: Asıl hesabımın facesi kapalı olduğu için başka bir hesaptan yazıyorum...)
    Diğer hesaplarından kendi kendini destekliyorsan maçını sakın destekleme bu şekilde zor yenersin Aynı ıp üzerinden asla destekleme

Sent from my iPhone using Tapatalk

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Diğer hesaplarından kendi kendini destekliyorsan maçını sakın destekleme bu şekilde zor yenersin Aynı ıp üzerinden asla destekleme
    Yok öyle bir şey yapmıyorum istersen ekran görüntüsünü çekip atarım onunla alakası yok bu hesabı zaten açalı 2 gün falan oldu buraya mesaj yazmak için açtım maçların çoğu önceden oldu ve bugün de ayrıca aynısı başıma geldi. Bunun içinde adminlere mesaj attım artık adalet olsun dedim bana verdikleri cevap bu normal bir şey tamam ona bir şey demiyorum haklı olabilirler örnek vermek gerekirse de geçen sezon barça evinde malagaya 1-0 yenilebiliyor ama bu 3 4 yılda bir kere oluyor, oyunda sıkça olunca insan sıkılıyor ve bırakmak istiyor.

Bende bu şekilde olduğunda yarı yarıya olan rakibe yenildim 2-0 ama çok sık yaşamıyorum... Ama bir sezonda 5-6 kez yaşıyorum...Özellikle galibiyet serin varsa bozuluyor ben bunları çok yaşadım.Ama sen destek bölümümüze yolla o şekilde inceleme yapılır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Apprentice
    Belki diğer arkadaşlarda da olabilir ancak bende mi sıkıntı var çözemedim ama 7.sezondayım çok saçma sapan evimde ve deplasmanda mağlubiyetler aldım evimde daha 2 gün önce 4-4 berabere kalıyorum ama o takım bir sonraki maçta orta sıralardaki bir takıma 3-1 mağlup oluyor. Sürekli galibiyet serimde yok doğru dürüst 2 maç kazanıyorum sonra 4 5 maç mağlubiyet beraberlik serim oluyor.

Sürekli de destek bölümüne iletmek istemiyorum verecekleri cevap aynı çünkü ama teşekkür ederim yine de ileteceğim.

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Belki diğer arkadaşlarda da olabilir ancak bende mi sıkıntı var çözemedim ama 7.sezondayım çok saçma sapan evimde ve deplasmanda mağlubiyetler aldım evimde daha 2 gün önce 4-4 berabere kalıyorum ama o takım bir sonraki maçta orta sıralardaki bir takıma 3-1 mağlup oluyor. Sürekli galibiyet serimde yok doğru dürüst 2 maç kazanıyorum sonra 4 5 maç mağlubiyet beraberlik serim oluyor.

Sürekli de destek bölümüne iletmek istemiyorum verecekleri cevap aynı çünkü ama teşekkür ederim yine de ileteceğim.
    Biz teşekkür ederiz.

Apprentice
    Attachment 53547

Attachment 53548

ama bu kadarı da artık fazla oldu bu oyun cidden iyice saçmalamaya başladı ligde dandik rakiplere son 5 maçta 3 mağlubiyet 1 beraberlik almakta nedir sıkıldım yemin ediyorum 4 puan öndeyken saolsun oyun 4 puan geriye düşürdü beni. rakip animasyonda sadece 1 tane şut çekti o da gol oldu bense 10 tane net pozisyon oldu hepsi de kalecide böyle de saçmalık olmaz ki yeter artık..

Rookie
    ben çözdüm olayı arkadaşlar, artık maç izlemiyorum 3 maç arka arkaya galibiyet aldı takım ilk defa

Page 1 of 3 123 LastLast