Results 1 to 3 of 3

Thread: şu taktiğe yardım edecek varmı

Newbie

şu taktiğe yardım edecek varmı

rakip dr dc dc dl
    dmc
    mc. mc
    amr. aml
    st
    bu sisteme karşı nasıl oynamam gerektiyini bana söyleyecek olan varmı acaba 2 sezondır herseyı denedim sürekli ezdi geçti tüm oyuncuları yetenk sahibi ve benden yüzde 6 daha zayıf ama sonucu hep o alıyor varmı tktık verecek

Rookie
    Quote Originally Posted by Can saglam View Post
    rakip dr dc dc dl
    dmc
    mc. mc
    amr. aml
    st
    bu sisteme karşı nasıl oynamam gerektiyini bana söyleyecek olan varmı acaba 2 sezondır herseyı denedim sürekli ezdi geçti tüm oyuncuları yetenk sahibi ve benden yüzde 6 daha zayıf ama sonucu hep o alıyor varmı tktık verecek
    Sen daha kaliteli takıma sahipsen dl dc dc dr mc mc aml amr amc st olacak şekilde kadronu diz. Taktikler sıkı defans, ortadan, karışık pas, kontra açık, yüksek pres, normal top çalma, adam adama savunma, ofsayt taktiği kapalı.
    Bonusların tam olsun baştan sona savunmaya bas.
    Takım tamamen dinlenmiş olsun, moral ful olsun, ayrıca 3-5 tane izleyici ayarla maç senin dostum.
    Gol yemezsin kontradan da 2-3 tane atarsın

Newbie
    Quote Originally Posted by Can saglam View Post
    rakip dr dc dc dl
    dmc
    mc. mc
    amr. aml
    st
    Adam garantili oynuyor 3 4 3 denedinmi hiç taktik olarak ortadan uzun dene

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi