Results 1 to 3 of 3
Like Tree3Likes
 • 1 Post By AYKUT35
 • 1 Post By Chaosaoz
 • 1 Post By oguzkaganaslan

Thread: Bonuslar

 1. #1
  Newbie
  Join Date
  Mar 2017
  Posts
  7

  Bonuslar

  Maç esnasında hangi bonusları basıyorsunuz..Ve ya hangi bonusları basmak yerinde olur..
  Ayrıca 4-1(dmc)-1(mc)-1(amc)-3(aml-amr-st) oynuyorum..Bu dizilişte taktikler ise sert hücum-ortadan-kısa-açık-yüksek-normal-bölgesel-kapalı..
  Ama çok sakatlık geçirmeye başladık ya da gol atar atmaz golü hemen kalemizde buluyoz..Tabi ki her yiğidin yoğurt yiyişi farklı ama bariz yapılan bir hata varsa yorumlarınızı beklerim.

 2. #2
  Newbie
  Join Date
  Jan 2020
  Posts
  1
  Sistem konusunda ahkam kesecek kadar tecrübeli olmasam da oyuncu kalitesine göre sistem belirlemenin daha iyi sonuç verdiğini düşünüyorum . örneğin gol özellikleri iyi bir kanat oyuncun var (aml) .bu oyuncu takımdaki en iyi oyuncun . ama orta sahan o kadarda kaliteli değil . bana göre burada bu oyuncuyu forvete yakın bi bölgede oynatıp topu en kısa yoldan (uzun top) oyuncuyla buluşturup sonuca gitmek daha mantıklı . orta saha oyuncuların kuvvetli ve stoperlerininde pas özellikleri iyi ise ozaman kısa pas oynatılabilir . bence elindeki kadroya göre sistem kurmak daha faydalı. Sakatlık konusu ise sanırım oyuncuların enerjisi 85-90 seviyesinin altında oynarsa sakatlanma riski artıyor. Mümkünse 90 üstü tutmakta fayda var .

 3. #3
  Newbie
  Join Date
  Oct 2022
  Posts
  4
  Maç esnasında özellikle deplasmanda oynuyorsam öncelikle topa sahip olma bonusunu kullanıyorum. Eğer yenik duruma düşersem ve gol atmaya ihtiyacım varsa veya özel sponsordaki görevleri tamamlamak için çok gol atmam gerekiyorsa hücum bonusuna geçiyorum.