Results 1 to 7 of 7

Thread: Meciuri amicale

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    2

    Meciuri amicale

    Buna seara,as dori sa numai primesc provocari la meciuri amicale din partea unei echipe cu care nici nu sunt prieten pe facebook si imi oboseste echipa in mod repetat inaintea unor meciuri oficiale!cum procedez sa blochez efectiv persoana/echipa!?Multumesc pt intelegere.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4

    Talking

    Dai click pe profilul lui de top11,acolo sus ai un omulet si un minus. Apesi acolo

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Din cate stiu, cand primesti meciuri amicale echipa ta nu oboseste si nici nu primesti punctede antrenament >.<

  4. #4
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    gresesti Robert...pierzi 10-15% din conditie...si primesti si punte de abilitate

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    gresesti Robert...pierzi 10-15% din conditie...si primesti si punte de abilitate
    Gresesti!! Daca nu organizezi tu amicalul nu pierzi si nu castigi nimic!!!

  6. #6
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by Alecs Spd View Post
    Gresesti!! Daca nu organizezi tu amicalul nu pierzi si nu castigi nimic!!!
    asa este...tocmai am luat bataie de la unu care mi-a dat amical si vad ca tot la fel am jucatorii...dar el sa ales cu un jucator accidentat!!!

  7. #7
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    asa este...tocmai am luat bataie de la unu care mi-a dat amical si vad ca tot la fel am jucatorii...dar el sa ales cu un jucator accidentat!!!
    Daca el a organizat da, dar daca nu tu ai organizat si ti se accidenteaza un jucator imediat dupa meci vei vedea ca accidentarea dispare