Results 1 to 4 of 4

Thread: sugestie

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4

    sugestie

    eu zic sa dam un nume ligii in care joaca echipele noastre de exemplu bundesliga ,premier legue,liga 1 ,etc. sa fie echipe care promoveaza si echipe care retrogradeaza in divizi inferioare nu sa fie numite level 1 2 3 etc.menegeri de club si-ar da mai mult interesul ptr echipa lor! pana unde ajungem cu nivelul pana la 100-1000?vreau sa vad cati sunt de acord cu idea mea?findca zic eu ca e o idee buna

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    S-a vorbit despre retrogradare si a fost respinsa idea. Nu-i o idee buna deoarece am avea mai putine echipe la nivelele superioare si asta inseamna mai putini jucatori, mai putine ligi si utilizatori mai nervosi.

    Multumim de sugestie dar momentan sistemul campionatelor ramane la fel.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Eu sugerez ca echipa mai buna, mai valoroasa si mai bine antrenata sa castige meciul in fata unei alte echipe mai slabe la toate capitolele.
    Nu sa pierzi meciul si implicit titlul in fata altei echipe mai slabe si care joaca cu un jucator mai putin pe teren.
    Si mai sunt si ON si cu o armata de prieteni. Hai sa lasam valoarea sa-si spuna cuvantul ca altfel ne lasam de joc!

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Adrian Avram View Post
    Eu sugerez ca echipa mai buna, mai valoroasa si mai bine antrenata sa castige meciul in fata unei alte echipe mai slabe la toate capitolele.
    Nu sa pierzi meciul si implicit titlul in fata altei echipe mai slabe si care joaca cu un jucator mai putin pe teren.
    Si mai sunt si ON si cu o armata de prieteni. Hai sa lasam valoarea sa-si spuna cuvantul ca altfel ne lasam de joc!
    Eh, trebuie sa mai piarda si echipele bune cum in viata reala poate United, AC Milan, Barca, Real, etc sa piarda cu echipe inferioare noi de ce sa nu pierdem? Dar desigur sa pierzi constant iar nu-i corect si nu cred ca este normal.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook