Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Rubenito

Thread: Propunere echipament oficial

  1. #1
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782

    Propunere echipament oficial

    Am vazut ca sunt echipamentele oficiala a unor echipe nu prea " stiute "
    Nu se poate face si echipamentu oficial si a unei echipe Romanesti cum ar fi Steaua Bucuresti ( cea mai de succes echipa romaneasca )
    Sunt destui utilizatori Romani pe acest joc cred ca ar merita sa ne mandrim si noi cu ceva ...
    De exemplu cu ce este mai superioara Legia Warszawa ca Steaua , va zic eu nu este nici la palmares nici la valoare ... sau Chomburi Fc ( sincer nici nu am auzit de echipa asta ) , Trabzonspor , Buriram United , Red Bull Salzburg , Pohang Steelers ( nici de asta nu am auzit ) , PFC Levski , Lech Poznan , Cu ce sunt mai presus echipele astea ca Staua ?
    Eu am trimis un tiket la nordeus cu acesta cerere , nu stiu daca am fost luat in seama , avem 2 moderatori romani , poate unu din ei va vorbi cu un admin a acestui joc , ii imposibil sa nu aveti legaturi cu admini jocului ca doar nu v-ati facut automat moderatori ( nu incerc sa va jignesc , ba chiar va admir ) , as face eu toate asta da nu prea stiu si nici nu cred ca voi fi luat in seama ...

  2. #2
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Crede-ma ca si eu as vrea sa vad Steaua dar asta depinde doar de clubul Steaua ei trebuie sa isi dea acordul

    S-a facut din cate stiu acum ceva vreme o cerere catre Steaua si ei au refuzat
    Bogdan Astefanei likes this.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  3. #3
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Multumesc foarte mult pentru raspuns
    Nu stiam ca trebuie acordu Clubului ...

    Edit : Clubul Ajax Amsterdam a fost contactat ? Si asta este o echipa de valoare si cu traditie , daca nu pot avea echipamentu Stelei un alt echipament care m-ar interesa ii asta daca nici asta nu e posibil altu nu ma tenteaza
    Last edited by Bogdan Astefanei; 11-20-2013 at 08:24 AM.

  4. #4
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Rubenito View Post
    Crede-ma ca si eu as vrea sa vad Steaua dar asta depinde doar de clubul Steaua ei trebuie sa isi dea acordul

    S-a facut din cate stiu acum ceva vreme o cerere catre Steaua si ei au refuzat
    Spune-mi te rog daca sa facut cerere si pentru echipamentul Ajax-ului ca sa nu mai sper degeaba si la asta si sa fac ceva cu tokeni aia ...

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Din pacate asemenea detalii nu se pot face publice.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am inteles , va multumesc pentru raspunsuri

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1
    da Steaua ce echipa e?Unde joaca?Eu nu am auzit de steaua) si ai sa fim seriosi nu are ce cauta steaua la Top Eleven....

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4
    Hi. Im live in Viet Nam. Nice too meet you

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Quote Originally Posted by Bogdan Sahleanu View Post
    da Steaua ce echipa e?Unde joaca?Eu nu am auzit de steaua) si ai sa fim seriosi nu are ce cauta steaua la Top Eleven....
    Alt "nestelist" care nu stie decat sa critice
    A explicat mai sus ce ar cauta Steaua in Top11,chiar foarte clar...Nu sunt microbist, si nici un mare suporter al vreunei echipe, insa sunt roman! Si ca roman mi-ar placea ca si echipe romanesti sa semneze acest contract cu NORDEUS si sa ne reprezinte tara.
    Asa ca tine-ti frustrarile de suporter pentru tine si nu mai vorbi doar ca sa te dai interesant!