Results 1 to 6 of 6

Thread: Sugestie/propunere

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1

    Sugestie/propunere

    Ar fi interesant daca am putea vinde pachete de moral/sanatate/conditie, catre bancă sau de ce nu,catre alti jucatori,in bani sau jetoane...!

  2. #2
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Paczai Adrian View Post
    Ar fi interesant daca am putea vinde pachete de moral/sanatate/conditie, catre bancă sau de ce nu,catre alti jucatori,in bani sau jetoane...!
    si care este rostul de a vinde la alti jucatori cand pot cumpara din joc pachetele ?

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ar fi interesant dar nu-i cea mai buna idee, unele persoane ar abuza de acest lucru.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Ar fi interesant dar nu-i cea mai buna idee, unele persoane ar abuza de acest lucru.
    Asa cum a spus si catalin nu este buna sugestia

  5. #5
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Ar fi interesant dar nu-i cea mai buna idee, unele persoane ar abuza de acest lucru.
    Eu o sa fiu primul )

    @Paczai Adrian, trebuie sa-i dau dreptate lui PGC iar ca sa-ti explic mai detaliat, sunt multe persoane cu conturi vechi pe care au adunat sute, mii de pachete, ce i-ar impieda pe aceste persoane sa vanda toate acele pachete pentru a face o multime de jetoane pe care ulterior le-ar folosi sa cumpere diferite articole pentru contul/conturile princiaple.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    Eu o sa fiu primul )

    @Paczai Adrian, trebuie sa-i dau dreptate lui PGC iar ca sa-ti explic mai detaliat, sunt multe persoane cu conturi vechi pe care au adunat sute, mii de pachete, ce i-ar impieda pe aceste persoane sa vanda toate acele pachete pentru a face o multime de jetoane pe care ulterior le-ar folosi sa cumpere diferite articole pentru contul/conturile princiaple.
    Foarte bine punctat!