Results 1 to 5 of 5

Thread: Ceva Nou

  1. #1
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258

    Ceva Nou

    Salut!
    M-am gandit sa vin cu niste propuneri :

    1.Majoritatea jocurilor multiplayer/onlinne au implementat un mod numit spin sau pe romaneste roata norocului, adica cu 5 tokeni sa dai spin si sa castigi ceva interesant ( un jucator tanar cu abilitate speciala, tokeni moral bani ...)
    2. La meniul transferuri sa fie adaugat tabu-ul negocieri exact cu optiunile de pe pc
    3. Sa fie adaugata o competitie noua ( nu europa league deoarece sunt juc din strinatae sau sa se numeasca TopEleven Champions
    4. Sa existe oferte 50%reducere la cumpararea banilor, moral boost.. , echipamente oficiale etc. , sa fie o data pe saptamana ssu la sfarsitul sezonulii
    5. Da treci la level urmator sa primesti 5 moral boost jetoane etc..

    Majoriatea pe care le-am propus nu sau discutat.

  2. #2
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Nici daca ai fi postat in english forum, tot la nivel de discutie ar fi ramas ramas, sta linistit.

  3. #3
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Nici daca ai fi postat in english forum, tot la nivel de discutie ar fi ramas ramas, sta linistit.
    Doamne, tu stii ca aici se fac propuneri/sugestii, te-ai trezit si tu din mahmureala sa postezi aici. Am facut aceste propuneri sa fie discutate, esti paralel cu topicu asta.
    Daca aveti ceva de spus, scrieti cu privire la numarul propunerei.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Pot sa te asigur ca toate, dar toate au ajuns pe masa, printate frumos si discutate, rediscutate, noi cel putin, trebuie sa facem odata la 2 saptamani o lista cu toate ideile no propuse.

    1.Majoritatea jocurilor multiplayer/onlinne au implementat un mod numit spin sau pe romaneste roata norocului, adica cu 5 tokeni sa dai spin si sa castigi ceva interesant ( un jucator tanar cu abilitate speciala, tokeni moral bani ...)
    -nu o sa se intample asta, doar o sa fie ceva pe care sa zicem ca-l putem compara cu asta, un alt mod de a primi pachete. (cat de curand)

    2. La meniul transferuri sa fie adaugat tabu-ul negocieri exact cu optiunile de pe pc
    -pe telefon sau unde?

    3. Sa fie adaugata o competitie noua ( nu europa league deoarece sunt juc din strinatae sau sa se numeasca TopEleven
    Champions

    -Probabil daca o sa se deschida o competitie noua o sa fie Europa League. O competitie noua pentru cei mai buni sau toata lumea nu cred, deoarece calendarul jocului este deja bine structurat.

    4. Sa existe oferte 50%reducere la cumpararea banilor, moral boost.. , echipamente oficiale etc. , sa fie o data pe saptamana ssu la sfarsitul sezonulii
    -Daca ar fi reducerile asa dese, lumea s-ar invata si n-ar mai cumpara la pretul real. Oricum reduceri se fac periodic.

    5. Da treci la level urmator sa primesti 5 moral boost jetoane etc..
    -S-a discutat de N ori, raspunsul este nu
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    1) Chiar nu am nevoie de o ispita pe care sa risipesc tokenurile..E suficient ca ma mananca degetele dand nume jucatorilor
    3) Campionat + Cupa + Ch. League = 3 meciuri...Jucatorii nostri nu au rezistenta infinita ca ai tai sa mai duca inca un meci intr-o zi