Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: asta e tare!!!

  1. #1
    Newbie Alex Avram's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    23

    asta e tare!!!

    ce parere aveti sa se faca cupa ligi dar doar din echipele din canpionatu din care faci parte..asta ar fi tare...pe langa pozitia in canpionat,mai ai o sansa la un trofeu!!!dar doar echipele din canpionatu tau...astept parerea voastra!!!mie mi se pare o propunere buna pt joc...ar face jocu mai interesant...astept comentariile......

  2. #2
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Daca o sa arunci un ochi in 'english forum' vei vedea idei precum ale tale si nu numai, poate chiar mai interesante ramase doar la stadiu de idei din nefericire...

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Am citit de 2 ori ceea ce ai scris si sa mor eu de am inteles ce ai vrut sa zici :|
    Ar trebui pusa o regula pe forum ca doar Limba Romana sau Engleza sa fie acceptata! -_-

  4. #4
    Newbie Alex Avram's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    23
    ba roberto.....ai auzit de cupa ligi.....daca nu ai auzit mai uitate si tu la televizor,la meciuri de fotbal....doar daca ai televizor
    cupa ligi:cum orice canpionat se respecta are si cupa ligi,gen canpionatu din anglia...
    ma refeream sa se faca aceasta conpetitie(cupa ligi)doar in canionatul din care faci parte si doar cu echipele din canpionatu tau....ca sa poti sa mai ai sansa sa lupti pt un trofeu
    roberto...daca nu ai inteles uitate la tv si tu si mai documenteazate ce inseamna cupa ligi.....si nu mai vorbi de sus cu mine fara sa sti macar ce este cupa ligi....

  5. #5
    Newbie Alex Avram's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    23
    ....ar trebui sa puna o regula celor care nu stiu regurile fotbalului si conpetitiile.....apropo macar sti ce este ucl?asa de curiozitate,daca te crezi tare inteligent...?

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Va rugam sa va calmati, daca nu puteti, ignorati-va.

    Idea a mai fost propusa, dar e foarte greu sa se adauge inca o competitie deoarece programul e deja bine prestabilit. Cine stie, o sa vedem.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Daca o sa arunci un ochi in 'english forum' vei vedea idei precum ale tale si nu numai, poate chiar mai interesante ramase doar la stadiu de idei din nefericire...
    99% din idei vizeaza un castig doar jucatorului si e clar ca nu se pot adauga, dar noi analizam fiecare idee in parte, toate se discuta, unele au fost acceptate.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    99% din idei vizeaza un castig doar jucatorului si e clar ca nu se pot adauga, dar noi analizam fiecare idee in parte, toate se discuta, unele au fost acceptate.
    Asta asa este. Ai dreptate. Dar atata timp cat sunt. Milioane de utilizatori si sunt multi care baga si bani in joc eu zic ca ar trebui sa se mai adauge macar o cupa ceva. Ar schimba mult jocul si daca ar avea fiecare jucator cate 3 meciuri pe zi o sa consume boostere la greu si automat cine vrea baga si mai multi bani in joc .Eu zic ca mai meritam o cupa.

  9. #9
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Mie imi place asa cum e. Momentan nu-mi permit sa bag bani si pentru boostere de moral conditie sau medicale. Deci daca e sa se mai bage inca o cupa voi face in asa fel incat sa fiu eliminat din prima si sa ma concentrez ca de obicei pe lc, cupa si campionat.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    22
    1. Indreapta frate gramatica aia
    2. Incearca sa folosesti "EDIT POST" Nu 10 posturi
    Si cred c-ar fi obositor pentru jucatori, deci sunt CONTRA (eu) pentru propunerea asta.

Page 1 of 2 12 LastLast