Results 1 to 6 of 6

Thread: propunere!!!!

  1. #1
    Newbie Alex Avram's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    23

    Lightbulb propunere!!!!

    ce ar fi sa poti sa antrenezi si nationala?,,,asta ar fi ceva super...sau macar de la un anumit lv..astept parerea voastra

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Au fost mai multe cereri dar din pacate/fericire idea nu a fost acceptata.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by Alex Avram View Post
    ce ar fi sa poti sa antrenezi si nationala?,,,asta ar fi ceva super...sau macar de la un anumit lv..astept parerea voastra
    Cam aiurea,nu stiu cum sar putea juca,fiecare sa aiba nationala lui sau nu stiu mi se pare cam complicat. Prefer sa se mai adauge inca o competitie decat sa antrenez nationala.

  4. #4
    Newbie Alex Avram's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    23
    da ai dreptate...mai bn o conpetitie in plus ...

  5. #5
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Alex Avram View Post
    ce ar fi sa poti sa antrenezi si nationala?,,,asta ar fi ceva super...sau macar de la un anumit lv..astept parerea voastra

    Jocul inca sufera de probleme elementare si tu ai ideea sa antrenezi nationala. Oricum la platforma pe care se joaca topeleven acum e imposibil sa creezi posibilitatea de a 'antrena nationala'.
    Vrei sa antrenezi nationala schimba-ti numele echipei in Nationala Romaniei si cumpara jucatori romani si modifica-le si lor numele

  6. #6
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Jocul inca sufera de probleme elementare si tu ai ideea sa antrenezi nationala. Oricum la platforma pe care se joaca topeleven acum e imposibil sa creezi posibilitatea de a 'antrena nationala'.
    Vrei sa antrenezi nationala schimba-ti numele echipei in Nationala Romaniei si cumpara jucatori romani si modifica-le si lor numele
    Cea mai buna idee ) Ar fi super sa joci in CL cu #Nationala ))