Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: sugestie imprumut jucatori.

  1. #1
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91

    sugestie imprumut jucatori.

    deci..ideea este ca sunt participanti care din cauza neglijentei sau proastei oranduiri a tokenilor..raman fara sanse de asi imbunatati echipa...dar cum lista de prieteni este pt a se ajuta intre ei..propunerea este ca unul din prieteni sa poata da cu imprumut un jucator pt o anumita suma de bani fara a fi nevoie de acei tokeni...si cred ca foarte multi participanti ai jocului ar fi incantati de aceasta solutie.

  2. #2
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    deci..ideea este ca sunt participanti care din cauza neglijentei sau proastei oranduiri a tokenilor..raman fara sanse de asi imbunatati echipa...dar cum lista de prieteni este pt a se ajuta intre ei..propunerea este ca unul din prieteni sa poata da cu imprumut un jucator pt o anumita suma de bani fara a fi nevoie de acei tokeni...si cred ca foarte multi participanti ai jocului ar fi incantati de aceasta solutie.
    Buna idee dar nu este noua, idei de genul au fost sugerate in forumul de limba engleza de nenumarate ori si totusi inca nu avem acest feature.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    E clar ca-i in favoarea noastra dar nu si a jocului, nu cred ca o sa se intample asta, mai ales fara sa platesti si jetoane.
    Horia Xie likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Nu nu nu,chestia cu negocierile mi se pare ok dar ideea lui OFD nu...

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Topic inchis, mai tarziu o sa deschidem un topic nou pe aceasta tema.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook