Results 1 to 6 of 6

Thread: Sugestie U21

  1. #1
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81

    Sugestie U21

    1: Deci dupa ce ca stam o luna dupa jucatorii U21 doar unul putem sa il baga in echipa ..cel care are cele mai putine stele...nu stiu mie unu nu mi se pare corect asta...ar trebuii sa ramana al nostru sa ii dam decat contract nu si tokenuri...de ex mie unu mi-a facut un jucator de 27 de stele acum la nivelul 3 si trebuie sa dau 21 de tokenuri in 15 zile..este prea exagerat...adica ar trebuii miscorat asta, pentru ca cereti prea multi tokenuri .Inca odata va spun , nu mi se pare corect...ar trebuii sa ganditi realist ,adica jucatorul de la juniori ar trebuii sa fie al echipei...si normal gratis ...sau doar cu salariu.
    2: A si cu odihna asta..voi ziceti ca o zi este o etapa...normal o etapa in realitate este cam o saptamana exceptand jocurile din CHL si CUPA ..acum sa fim seriosi decat cu odihna in 24h in realitate fara antrenament inseama 40% conditie in joc jucatorul fara sa joace sau altceva...asta nu prea este corect pentru cei ce joace pe 3 planuri...sau nush ar trebuii pus ceva care sa dea si moral la jucatori in afara de victorii...
    3: Iar la transferuri nu mi se pare corect cand vine unu cu 10 nivele peste tine care are 10000 de tokenuri si isi ia ce vrea..noi astia mai mici nu mai putem sa luam nimic..ar trebuii si transferurile sa fie doar pe nivelul la care esti.

    Cam atat pentru acum nu spun cu suparare , jocul este foarte bun, insa dau doar cateva sugestii care cred ca o sa prinda la public.

  2. #2
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    de acord..

  3. #3
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Voicu Marian Adrian View Post
    1: Deci dupa ce ca stam o luna dupa jucatorii U21 doar unul putem sa il baga in echipa ..cel care are cele mai putine stele...nu stiu mie unu nu mi se pare corect asta...ar trebuii sa ramana al nostru sa ii dam decat contract nu si tokenuri...de ex mie unu mi-a facut un jucator de 27 de stele acum la nivelul 3 si trebuie sa dau 21 de tokenuri in 15 zile..este prea exagerat...adica ar trebuii miscorat asta, pentru ca cereti prea multi tokenuri .Inca odata va spun , nu mi se pare corect...ar trebuii sa ganditi realist ,adica jucatorul de la juniori ar trebuii sa fie al echipei...si normal gratis ...sau doar cu salariu.
    2: A si cu odihna asta..voi ziceti ca o zi este o etapa...normal o etapa in realitate este cam o saptamana exceptand jocurile din CHL si CUPA ..acum sa fim seriosi decat cu odihna in 24h in realitate fara antrenament inseama 40% conditie in joc jucatorul fara sa joace sau altceva...asta nu prea este corect pentru cei ce joace pe 3 planuri...sau nush ar trebuii pus ceva care sa dea si moral la jucatori in afara de victorii...
    3: Iar la transferuri nu mi se pare corect cand vine unu cu 10 nivele peste tine care are 10000 de tokenuri si isi ia ce vrea..noi astia mai mici nu mai putem sa luam nimic..ar trebuii si transferurile sa fie doar pe nivelul la care esti.

    Cam atat pentru acum nu spun cu suparare , jocul este foarte bun, insa dau doar cateva sugestii care cred ca o sa prinda la public.
    1. Daca faci terenu pentru juniori full o sa iti vina juniori de 2 ori pe sezon , acel junior pe care trebuie sa dai tokeni nici eu nu prea inteleg de ce il da ca oricum sunt foarte putini care semneaza contract cu el
    2. La fiecare meci jucat poti castiga pachete : 1 moral pentru ca ai urmarit meciu , 1 moral pentru ca ai castigat , 1 tratament pentru fairplay ( nu ai primit nici un cartonas ) , 1 conditie fizica fiindca ai facut o schimbare ( daca faci 3 schimbari nu inseamna ca primesti 3 , tot 1 vei primi ) si mai poti castiga 1 moral daca domini meciu ... deci da si altceva inafara de victorie
    3. Transferurile sunt pentru manageri cu maxim 2 nivele mai mari sau mai mici , cei care ii vezi tu de lvl 10-11-12 tu fiind de 3 , acei manageri si-au schimbat echipa si probabil sunt la acelasi nivel cu tine. Inca ceva , daca avansezi in lvl asta nu inseamna ca o sa ai mai multi tokeni , o sa ai mai multi bani dar asta nu o sa te ajute prea mult fiindca si jucatorii o sa se scumpeasca.

  4. #4
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Off: Si care este treaba cu ML? nu gasesc un mijlocas dreapta la licitatie de 4 zile

  5. #5
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    nu vinde nimeni..

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    22
    Eu unul sunt de acord